Fot: PZG

Majowe obchody 25-lecia Polskiego Związku Golfa.

Koniec maja będzie szczególnym okresem dla Polskiego Związku Golfa. Na ostatni weekend zaplanowano obchody jubileuszu ćwierćwiecza golfa w Polsce, które zainauguruje uroczysta Gala Polskiego Golfa.

W piątek, 25 maja 2018 r. będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – w Hotelu Marriott Warsaw odbędzie się Gala 25-lecia Polskiego Golfa, której organizatorem jest Polski Związek Golfa. Najważniejszą jej częścią będzie podsumowanie prac Kapituły ds. odznaczeń na 25-lecie PZG, która wyłoniła osoby i organizacje wyróżnione za szczególny wkład w rozwój i promocję golfa w Polsce.

Podczas gali laureatom zostaną wręczone odznaki „Za Zasługi dla Sportu” przyznane przez Ministra Sportu i Turystyki oraz medale 25-lecia Polskiego Związku Golfa

Gala będzie pierwszym z trzech głównych punktów obchodów 25 lat Polskiego Związku Golfa. Następnego dnia o godz. 14.30 rozpocznie się Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zgromadzenie Delegatów Polskiego Związku Golfa w dniu 26 maja 2018 r. (sobota) w budynku Oxford Tower w Warszawie.

Integralną częścią obchodów będzie niedzielny (27 maja) Turniej 25-lecia PZG by Citi Handlowyrozegrany na polu First Warsaw G&CC. Będzie to okazja nie tylko do rywalizacji, ale i do sportowego świętowania rocznicy powstania PZG. Tego dnia odbędzie się także VII Ogólnopolski Dzień Golfa.

Udział w Gali weźmie około 250 zaproszonych gości. Wydarzenie prowadzone będzie przez dziennikarkę sportową i telewizyjną Sylwię Dekiert i uświetnione zostanie występem młodej polskiej wokalistki Darii Zawiałow.

Z okazji jubileuszu powstał także portal internetowy www.25lat.pzgolf.pl, na którym znajdują się wszystkie najważniejsze informacje dotyczące obchodów, a także krótka historia golfa w Polsce oraz podsumowanie projektów PZG w ostatnich latach.

Uwaga ważny komunikatW związku z organizacją obchodów 25-lecia PZG uprzejmie informujemy, że delegaci na Walne Zgromadzenie Delegatów mają pierwszeństwo w otrzymaniu bezpłatnych zaproszeń do udziału w Gali 25-lecia PZG organizowanej w dniu 25 maja 2018 r. w Hotelu Marriott oraz pierwszeństwo zgłoszeń do gry w Turnieju 25-lecia PZG rozgrywanym w dniu 27 maja 2018 r. w First Warsaw Golf (opłata wpisowa wynosi 150 zł i jest płatna przez delegata na konto wskazane w regulaminie turnieju).

W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie do Biura PZG imiennej listy delegatów członków PZG na WZD wypełniając formularz TUTAJ. Podpisany przez uprawnione osoby i zeskanowany formularz należy przesłać na adres biuro@pzgolf.pl do dnia 11 maja 2018 r. Osoby zgłaszane po tym terminie utracą możliwość udziału w/w wydarzeniach towarzyszących, a zaproszenia trafią do kolejnych osób znajdujących się na liście rezerwowej.

Partnerem Generalnym jest Bank Citi Handlowy, a partnerami wydarzenia zostali Audi i Konsalnet.

 

Źródło: PZG

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni