Adrian Meronk – koszulka olimpijska

Licytacja koszulki olimpijskiej Adriana Meronka!

W sobotę, w Mazury Golf & Country Club odbył się turniej charytatywny na rzecz Centrum Wad Twarzoczaszki i Oddziału Chirurgii Szczękowo Twarzowej dla dzieci i młodzieży Szpitala Dziecięcego w Olsztynie, organizowany przez Doktora Nauk Medycznych Krzysztofa Dowgierda i siatkarskiego złotego medalistę igrzysk olimpijskich w Montrealu – Zbigniewa Lubiejewskiego.

 

Przypominamy, w tym czasie  Adrian szalał w Czechach: golfchannel.pl/?news=meronk-w-czechach21

 

*

 

Ostatecznie po zaciętej batalii, koszulkę wylicytował telefonicznie Andrzej Stec z Krakowa, zapalony golfista i wielki fan Adriana, za 5600 złotych! Gratulujemy i dziękujemy!

 

Brak opisu.

 

Zapowiedź licytacji: 

 

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „MAZURY GOLF ÛUNTRYCLUB NATERKI TURNIEJ CHARYTATYWNY na rzecz Centrum Wad Twarzoczaszki i Oddziału Chirurgii Szczękowo Twarzowej dla dzieci i młodzieży Szpitala Dziecięcego w Olsztynie 21 SIERPNIA 2021 GOLFIŚCII GOLFISTKI! CHCIELIBYŚMY WAS BARDZO SERDECZNIE ZAPROSIĆ TURNIEJ CHARYTATYWNY ORGANIZOWANY PRZEZ DOKTORA NAUK MEDYCZNYCH KRZYSZTOFA DOWGIERDA ORAZ LIMPIJCZYKA ZBIGNIEW LUBIEJEWSKIEGO CZŁONKÓ“W MG&CC CAŁY DOCHÓD TURNIEJU JAKI LICYTACJI, KTÓRA ODBĘDZIE TURNIEJU ZOSTANIE PRZEKAZAN ALECZENIE DZIECI MŁODZIEŻY ZCENTRUM WAD TWARZOCZASZKI ODDZIAŁU CHIRURGII SZCZĘKOWO TWARZOWEJ VOLSZTYNIE LICZYMY NA WSPARCIE SPONSORÓW ORAZ LUDZI, DLA KTÃRYCH KRZYWDA DZIECI NIE JEST OBOJĘTNA! PAMIĘTAJMY DOBRO WRACA SERDECZNIE ZAPRASZAMY ZESPÃŁ MG&CC DR. .MED. KRZYSZTOF DOWGIERD ZBIGNIEW LUBIEJEWSKI OLIMPIJCZYK”

 

Po turnieju wylicytowany zostanie wspaniały upominek od najlepszego golfisty w Polsce – Adriana Meronka, który przekazał swoją koszulkę z podpisem w której grał w tym roku na igrzyskach olimpijskich w TOKIO!
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Dziękujemy Adrianowi za gest oraz wsparcie tej inicjatywy.
Kto chce zdobyć historyczną koszulkę Adriana – zapraszamy na licytację!
Dla tych, którzy nie będą mogli dotrzeć do Naterek, zorganizowana zostanie równoległa licytacja online, na Facebooku Mazury Golf & Country Club, tak żeby każdy mógł mieć szansę stać się właścicielem tej unikatowej koszulki.
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Oprócz koszulki Adriana licytowane będą inne cenne przedmioty, a każdy trafione w turnieju birdie zasili akcję kwotą 100 złotych.
Zapraszamy!

Więcej o Centrum Wad Twarzoczaszki: TUTAJ
Zredagowała: Kasia Nieciak
Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni