Max Homa. World Golf Championship Dell Technology Match Play. Austin Country Club in Austin, Texas, USA, 25 March 2022. EPA/TANNEN MAURY Dostawca: PAP/EPA.

Lekcja golfa: Max Homa

Max Homa to jedna z najbarwniejszych osobowości PGA TOUR – wielokrotny zwycięzca turniejów, ale i gwiazda mediów społecznościowych. Podczas lekcji, poznamy zarówno jego umiejętności i sekrety gry, jak i unikatowe poczucie humoru. 

Max zwyciężał już pięciokrotnie na PGA TOUR, po raz pierwszy podczas Wells Fargo Championship w 2019 roku. Lubi wygrywać kilkukrotnie w tych samych turniejach. Na polu Quail Hollow triumfował ponownie w tym roku w maju. Dwa razy wygrywał również w turnieju Fortinet Championship, w 2021 roku i również w tym roku, we wrześniu – tuż przed Presidents Cup. Jego największym triumfem jest wygrana w turnieju Tigera Woodsa – Genesis Invitational w lutym 2021 roku – jak się później okazało dzień przed wypadkiem samochodowym Tygrysa.

We wrześniu 2022 roku zadebiutował w Presidents Cup, popisując się tam wspaniałym występem – wygraną we wszystkich czterech meczach, w których wystąpił. W sumie to nic dziwnego, grał przecież jako dwukrotny tegoroczny triumfator, w dodatku gospodarzem turnieju był Quail Hollow Club, gdzie wcześniej wygrywał dwa razy.

 

 

PREMIERA części pierwszej lekcji golfa z Maxem w poniedziałek 19 września o 11.00.

PREMIERA części drugiej w poniedziałek 3 października o 11.00 ➕ 14.30, 18.30 i 23.00.

 

Więcej o Maxie:

https://golfchannel.pl/?news=kris-i-max

https://golfchannel.pl/?news=max

https://golfchannel.pl/?news=thorbjorn-max

 

Napisała: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni