Zdjęcie: PAP/EPA.

Kumpel Freddiego, Love, nie był zaskoczony jakością jego gry w Masters

HILTON HEAD ISLAND, S.C. – Fred Couples dodał do swojej ponadczasowej spuścizny w swoim ostatnim starcie w Masters, remis na 18 miejscu w niedzielę, podczas swojego 32 startu w tym turnieju.

To był raz gdy ten 57-latek skończył w pierwszej dwudziestce w siedmiu ostatnich startach na Augusta National i dla jego bliskiego przyjaciela, Davis’a Love III nie była to niespodzianka.

„To po prostu doświadczenie. Zdobywają je i kochają udział w Masters. Freddie wam powie, że to jest jego ulubiony turniej w roku”, powiedział Love w czwartek na RBC Heritage. „Stajesz się częścią klubu. Nie wygrałem tam, lecz mam tam bardzo wielu przyjaciół. To bardzo miłe uczucie, gdy się tam jedzie i nie czuje się onieśmielony”.

Love pracował, jako analityk dla CBS Sports podczas transmisji w zeszłym tygodniu i w sobotę wyszedł i szedł za Couples’em, jako widz.

Ostatni raz, kiedy szedł na Augusta National, za barierkami, był w 1986 roku, kiedy podążał za przyjacielem, który brał udział (Peter Persons). Love odmówił zaproszenia do gry w Masters, w 1986, ponieważ przed turniejem przeszedł na zawodowstwo.

„Chyba jestem jedynym człowiekiem, który nie przyjął zaproszenia i poszedł oglądać. Mam na swoim koncie parę takich strasznych rzeczy, to jedna z nich”, zaśmiał się Love.

Autor: Rex Hoggard; Tłumacz: Jacek Gazecki

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni