fot. G&R/Michał Jędrzejewski

Kram Junior Open- nowy, ważny turniej dla golfistów juniorów!

Już 27 czerwca rozpocznie się nowy turniej dla młodzików Kram Junior Open. Będzie się liczył w światowym rankingu World Amateur Golf Ranking. To duże wyróżnienie dla golfistów grających w polskim turnieju. 

Kram Junior Open wystartuje w tym roku po raz pierwszy. To młody turniej, który będzie miał jednak bardzo mocny początek. Oprócz włączenia do rankingu WAGR, golfiści mogą liczyć na dużo więcej korzyści.Przykładowo zawodnicy mogą wygrać opłacony udział w jednym z turniejów Global Junior Golf i zmierzyć się z zawodnikami z całego świata.

Wrocław kształci golfistów

Kram Junior Open rozegrany zostanie na polu Toya Golf & Country Club. Miejsce nie jest bez znaczenia. Tutaj karierę rozpoczynał Adrian Meronk, Mateusz Gradecki i Jan jr Szmidt. Nie dziwi zatem, że zostali oni ambasadorami turnieju. Tym samym Wrocław po raz kolejny udowadnia, że jest jednym z najważniejszych ośrodków golfa w Polsce.

– Trenuję od ósmego roku życia i zaczynałem podobnie do dzisiejszych juniorów. Turniej Kram Junior Open jest szczególny dlatego, że można wygrać udział w Global Junior Golf – mówi Adrian Meronk, wielokrotny Mistrz Polski, który w ubiegłym roku przeszedł na zawodowstwo i obecnie startuje w European Challenge Tour.

Dobry start

Zapisy na turniej dostępne są przez stronę junioropen.pl. W bogatym pakiecie startowym zawodnicy otrzymują: trzy rundy golfa, lunchpacki na trzy dni turnieju, lunch po każdej rundzie, turniejową koszulkę Glenmiur, skarpety golfowe Glenmiur i trzy piłki.

Turniej potrwa trzy dni. Juniorzy rozegrają 54 dołki w klasyfikacji strokeplay brutto, a najmłodsi dodatkowo w strokeplay netto.

Czas i miejsce turnieju Kram Junior Open:
27-29 czerwca 2017 r.
Toya Golf & Country Club
Więcej na: www.junioropen.pl

źródło – materiały prasowe

[fot. G&R/Michał Jędrzejewski]

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni