Fot: Kolsanet

W czwartek rozpoczyna się kolejna edycja Konsalnet Golf Cup.

Już po raz czwarty Konsalnet, największa firma z branży ochrony w Polsce, zorganizuje turniej Konsalnet Golf Cup. Zawody odbędą się 13 września na polu Sobienie Królewskie G&CC, a jedną z nagród, o którą walczyć będą uczestnicy rywalizacji, jest samochód Maserati Levante, nagroda główna w konkursie hole-in-one!

Wśród atrakcji, jakie znajdą się w harmonogramie turnieju, są m.in. wystawa malarstwa Arkadiusza Wesołowskiego, lot balonem, konkursy dodatkowe dla gości z atrakcyjnymi nagrodami, pokaz usług firmy Konsalnet oraz muzyka na żywo.

„Jak co roku do udziału w naszym wydarzeniu zapraszamy naszych przyjaciół, znajomych golfistów oraz partnerów biznesowych. Turniej golfowy to najlepsza formuła na to, abyśmy mogli spotkać się w mniej formalnej atmosferze i podziękować tym, z którymi na co dzień pracujemy”, mówi Jacek Pogonowski, Prezes Zarządu Konsalnet Holding S.A.

 

 

Turniej zostanie rozegrany w formacie stroke play brutto, stroke play netto w 2 grupach HCP oraz w Stableford netto. Wśród nagród dla uczestników wydarzenia jest m.in. voucher od KOMU Group na pobyt w 4-gwiazdkowym hotelu Bonalba w Alicante i gra na okolicznych polach golfowych.

Turniejowi będzie towarzyszyć cel charytatywny. Pieniądze zebrane podczas specjalnej aukcji (przedmiotem licytacji będzie wyjątkowy obraz Roberta Lewandowskiego z autografem piłkarza), zasilą zbiórkę funduszy na rzecz małej Jadzi Sobolewskiej, która czeka na kosztowną operację nogi (Więcej informacji znaleźć można pod linkiem: https://www.facebook.com/JadziaSobolewska/)

To nie jedyna charytatywna inicjatywa firmy Konsalnet w tym sezonie. W maju w III Charytatywnym Turnieju Golfowym Konsalnet udało się zebrać ponad 70 tys. zł na rzecz wychowanków fundacji Siemacha, jednej z największych w Polsce organizacji społecznych, która od 20 lat zrzesza młodzież, angażując ją w działalność edukacyjną, sportową i zapewniając jej opiekę terapeutyczną.

„Cieszymy się, że dzięki grze w golfa możemy jako firma łączyć przyjemne z pożytecznym, oraz być jednocześnie w gronie tych przedsiębiorstw, które wspierają rozwój golfa w Polsce. Gorąco zapraszam na nasz wrześniowy turniej. Atrakcji i sportowej rywalizacji na pewno nam nie zabranie”, dodał Jacek Pogonowski.

Golf Channel Polska został Partnerem Mediowym wydarzenia.

 

Wszystko na temat turnieju: golf.konsalnet.pl

 

Źródło: Kolsanet Golf Cup

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni