Fot: Marek Darnikowski

Konsalnet Cup, już środę w Sobieniach Królewskich!

W najbliższą środę odbędzie się Konsalnet Cup. Turniej ten na stałe wpisał się w krajobraz polskiego golfa, a organizowany jest już od trzech lat!

Na zawsze świetnie przygotowanym polu Sobienie Królewskie Golf & Country Club gracze rywalizować będą o statuetki i pamiątkowe medale Konsalnet, czekające na najlepszych zawodników w kategoriach stroke play brutto i netto oraz Stableford.

Dodatkowo wygrać można będzie mnóstwo atrakcyjnych nagród w konkursach dodatkowych.  Czekają między innymi: wyjazd do Hiszpanii, loty awionetką i wiatrakowcem oraz profesjonalny kurs pilotażu drona. Również goście, nie będący golfistami, nie będą się nudzić. Konsalnet przygotował dla nich akademię golfa, prowadzoną przez trenerów z Sobienii Królewskich.

Ponieważ częścią scenerii pola w Sobieniach jest znajdujące się tuż obok małe lotnisko, organizator zadbał również o to, żeby w trakcie turnieju odbywały się dla jego uczestników  loty widokowe awionetką! W ich trakcie można będzie zobaczyć pole i okolice z lotu ptaka! Dla tych natomiast którzy wolą pozostać na ziemi, przewidziana jest inna być może równie ekscytująca opcja, polegająca na sprawdzeniu możliwości samochodów  Audi,  w tym demonicznej serii RS! Jeszcze inni spełnią się, biorąc  udział w wernisażu obrazów Magdaleny Jankowskiej, w oprawie muzycznej, na żywo. Oczywiście można będzie próbować wziąć udział we wszystkich wymienionych atrakcjach!

Konsalnet to największa firma z branży ochrony w kraju. Od lat jest jednym ze sponsorów Polskiego Związku Golfa. Liczba golfistów w firmie przekroczyła już 10 osób, a golf poprzez pasję kadry zarządzającej, stał się też ważnym elementem polityki marketingowej firmy.

Wśród zaproszonych gości nie zabraknie też Prezesa Polskiego Związku Golfa- Marka Michałowskiego oraz honorowego Prezesa PZG i wielkiego popularyzatora gola w Polsce- Andrzeja Persona!

 

Autor: Katarzynka

fot. Marek Darnikowski

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni