Businesswoman & life” zaprasza na IX Kongres Kobiet Biznesu.

Redakcja czasopisma „Businesswoman & life” zaprasza na IX Kongres Kobiet Biznesu, który odbędzie się w najbliższy piątek, 12 kwietnia, w godzinach 15:00-21:00, w Hotelu Bellotto na warszawskiej Starówce.

IX POLISH BUSINESSWOMEN CONGRESS to jedyne w swoim rodzaju seminarium, podczas którego wystąpią uznani mówcy, wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej i w jednym miejscu spotka się ponad 350 przedsiębiorczych osób, żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości, odbędą się inspirujące prelekcje a w części wystawienniczej będą miały miejsce targi z produktami i usługami dla biznesu.

 

 

Hasłem przewodnim wydarzenia jest Transformacja – nowe podejście do biznesu. 

IX POLISH BUSINESSWOMEN CONGRESS to panele dyskusyjne i eksperckie, dedykowane dla osób przedsiębiorczych.

Eksperci i uznani mówcy – autorytety w swoich dziedzinach, wygłoszą prelekcje z obszarów: brandingu, negocjacji, motywacji, budowania skutecznych zespołów, prawa i zarządzania płynnością finansową. Uczestnicy kongresu dowiedzą się m.in.: jak skutecznie budować markę własną i przedsiębiorstwa, jak efektywnie rozwijać swój potencjał, jak sprzedawać, aby zwiększyć zyski firmy i zdobywać lojalnych klientów. Wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej przedstawią swoje case study. 

IX POLISH BUSINESSWOMEN CONGRESS to najstarszy kongres kobiet biznesu w Polsce, który na stałe wpisał się w plan biznesowych wydarzeń.

Miło nam poinformować, że Golf Channel Polska objął patronatem mediowym to wydarzenie. 

 

 

Strona kongresu znajduje się pod linkiem

www.businesswomancongress.pl 

Nie odkładaj decyzji na później, zrób sobie „biznesowy” prezent, który jest olbrzymim krokiem do sukcesu i kliknij tutaj: www.businesswomancongress.pl

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni