Kamil Tatarczuk. Mistrzostwa Polski Long Drive 2018. Fot: Kasia Nieciak

Kamil Tatarczuk poprowadzi Akademię Golfa w telewizji ReTV.

Rusza nowa inicjatywa golfowa, na antenie Telewizji Regionalnej ReTV. Jej głównym bohaterem oraz trenerem będzie Kamil Tatarczuk – Wicemistrz w kategorii Pro Mistrzostw Polski Long Drive, które odbyły się w sierpniu , na Torze Wyścigów Konnych – Służewiec. Areną zdarzeń będzie spektakularne pole Mazury Golf & Country Club.

 

 

Kamil od 2009 do 2015 roku jako amator reprezentował Polskę na turniejach zagranicznych oraz startował w turniejach rangi Mistrzostw Polski. Od 2015 roku gra w turniejach zawodowych oraz dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z innymi golfistami. Obecnie jest trenerem na polu Mazury Golf & Country Club, a jego osiągnięcia to między innymi: 1 miejsce „CASPAR Choszczno Open 2016, 1 miejsce w Kalinowo Open 2016, 3 miejsce KRAM Matchplay 2015.

W programie pojawi się również inna gwiazda zawodów na Służewcu – Mistrzyni Polski Long Drive w kategorii kobiet – Agnieszka Bednarczyk!

 

 

Golf to sport, który wymaga precyzji, spokoju i niebagatelnych umiejętności. Bez wątpienia jest też „pożeraczem czasu”.  Jednak co najważniejsze, jest to sport dla każdego!

Telewizja ReTV w ciągu najbliższych tygodni, przybliży swoim widzom piękno gry i jej zasady.

Pierwszy odcinek „AKADEMII GOLFA”, której partnerem jest też Golf Channel Polska, pokazany zostanie w telewizji ReTV już w środę, 24 października, o godz. 18:00.

 

 

Zapraszamy!

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni