Kalendarz „Golfistki – Boskim Matkom” już jest!

Limitowany kalendarz „Golfistki – Boskim Matkom” jest kontynuacją trwającego od 2016 roku cyklu turniejów Ladies Cup w Sobieniach Królewskich pod skrzydłami pomysłodawczyni Kapitan Klubu Urszuli Stanowskiej, którego całkowity dochód przeznaczony jest na Fundację Rak’n’Roll.

Od dwóch lat na polu Sobienie Królewskie G&CC organizowany jest cykl turniejów charytatywnych dla Boskich Matek. Celem inicjatywy jest pomoc kobietom w ciąży chorym na raka. Golfistki z Sobieni zdecydowały się pomoc chorym kobietom, aby przez kompleksową opiekę mogły w przyszłości normalnie funkcjonować i cieszyć się macierzyństwem.

Kalendarz jest zwieńczeniem akcji charytatywnej 2017 w której golfistkom udało się zebrać blisko 30 000 zł, dwukrotnie więcej niż podczas pierwszej edycji.

Kalendarz można kupić w recepcji na polu Sobienie Królewskie lub wpłacając na konto Fundacji Rak’n’Roll: 57 1140 2017 0000 4902 1308 7103 tytuł przelewu „Kalendarz Charytatywny”.

Sprzedaż odbywa się w formie cegiełek. Minimalna kwota: 50 zł.

Polski Związek Golfa  objął inicjatywę patronatem honorowym.

O Fundacji Rak’n’Roll:

Fundacja powstała w październiku 2009 roku z inicjatywy Magdy Prokopowicz, która po swoich doświadczeniach z chorobą onkologiczną chciała pomóc innym chorym w podobnej sytuacji. Od samego początku celem Fundacji było stworzenie nowej jakości w sposobie mówienia o raku w przestrzeni publicznej. Fundacja prowadzi wiele projektów, m.in. Boskie Matki, Daj Włos! czy Photos for Life. Więcej o Fundacji Rak’n’Roll na stronie www.raknroll.pl oraz Facebooku Fundacji.

 

 

Żródło: Polski Związek Golfa

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni