Wspieramy Fundację Rozwoju Kardiochirurgii

Karnawał to niezwykły czas nie tylko zabawy, ale również licznych akcji pomocowych i charytatywnych, dzięki którym możemy zimowe, ponure wieczory zamienić w słoneczne chwile. Środowisko golfowe zawsze chętnie włącza się w takie wydarzenia. Dzięki inicjatywie Magazynu „Businesswoman&life” i pomysłodawczyni Elżbiecie Jeznach ukazał się „Kalendarz Gwiazd 2021” na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religii.

 

Brak opisu.

 

Działania Fundacji większości są znane, natomiast tym razem wsparcie skierowane jest na konkretny cel: Fundacja w ubiegłym roku pozyskała dotację z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na realizację nowatorskiego zadania – budowy sztucznego serca dla dzieci. Po wieloletnich sukcesach w dziedzinie sztucznego serca dla dorosłych, tym razem przyszedł czas na najmłodszych. Fundacja, aby zrealizować innowacyjny projekt, potrzebuje wkładu własnego, który musi pochodzić z innych źródeł niż dotacja z NCBR. Dochód z niniejszej akcji przeznaczony jest właśnie na ten konkretny projekt – o czym osobiście opowiadał dr Jan Sarna, Dyrektor Generalny Fundacji.

 

Brak opisu.

 

Premiera Kalendarza odbyła się 5 lutego br. W powstanie Kalendarza włączyło się wiele firm, instytucji, marek i osobistości życia biznesowego oraz Gwiazd. W tegorocznym Kalendarzu nie zabrakło akcentu golfowego – miesiąc październik 2021 został w całości ujęty w golfowej odsłonie. Sesja zdjęciowa do tej karty odbyła się w gościnnych progach Muzeum Historii Golfa w Polsce i Kuźni Golfa. Za namową Elżbiety Grendeckiej, w ruch poszły stuletnie kije golfowe i fragmenty strojów z muzealnych zasobów. Resztę stylizacji dopełniła Iwona Jankowska, a za wizaż odpowiedzialna była Agnieszka Karpińska. Elementy golfowej scenografii w postaci toru do minigolfa zapewnił Marek Zagórski z Golfix. Zdjęcia z sesji wykonała Lidia Skuza. Nad całością czuwała Justyna Kowalska z redakcji Businesswoman&life. W sesji pozował m.in. trener i motywator Daniel Józek Qczaj. W Kalendarzu nie zabrakło jeszcze jednego, małego golfowego akcentu, bowiem udział w sesji do innej karty wziął również pasjonat golfa – Piotr Gąsowski.

 

Brak opisu.

 

Premiera kalendarza odbyła się 5 lutego w formule Gali internetowej, w której uczestniczyli twórcy tego dzieła. W podziękowaniu za zaangażowanie wszystkie osoby pozujące do kalendarza otrzymały vouchery na bezpłatną naukę gry w golfa i lekcje muzealne od Kuźni Golfa i Muzeum. Wraz z premierą kalendarza uruchomione zostały licytacje zestawów fotoobrazów wykonanych z poszczególnych jego kart, wraz z zestawem upominków od licznych Sponsorów i Darczyńców. Za pośrednictwem Internetu można zakupić również kalendarz. Licytacje na platformie allegro są aktualne do 18 lutego. Cały dochód przeznaczony jest na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi.

 

Brak opisu.

 

W tym roku Golf Channel Polska ponownie objął patronatem medialnym to wydarzenie.

 

Brak opisu.

 

Polecane zestawy golfowe:

zestaw nr 11 z fotoobrazem z sesji golfowej oraz zestawem wyjątkowych prezentów – link do licytacji: Kliknij tutaj

zestaw nr 10 z fotooobrazem z sesji wrześniowej, której twarzą jest Zbigniew Zamachowski, a w zestawie wśród upominków podarowany przez Kuźnię Golfa i Muzeum Historii Golfa w Polsce – voucher „Dzień z Golfem” prezent dla 5 osób –

link do licytacji: Kliknij tutaj

 

 

Zapraszamy do licytacji. Tylko do 18 lutego.

 

Źródło: Elżbieta Grendecka

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni