PB CUP 2022

PB Cup

Golfowym wydarzeniem maja w Polsce będzie zapewne turniej PB Cup, którego patronem medialnym jest Golf Channel Polska. 120 prenumeratorów i partnerów „Pulsu Biznesu” weźmie udział w jego czwartej edycji. Z roku na rok rośnie poziom rozgrywki – trzecia edycja w kategorii mężczyzn została zaliczona do II kategorii PZGolf.

PB Cup jest organizowany na podwarszawskim 18-dołkowym polu Sobienie Królewskie Golf & Country Club przez trzy prestiżowe marki: dziennik „Puls Biznesu”, Santander Bank Polska i Mastercard. Zainteresowanie udziałem w wydarzeniu rośnie z roku na rok. Do sportowej rywalizacji stanie zapewne komplet zawodników, ponieważ zgłoszeń co roku jest znacznie więcej, niż wynosi turniejowy limit, czyli 120 osób, które jest w stanie przyjąć pole w Sobieniach. Wśród graczy przeważają przedstawiciele świata biznesu – zarówno największych krajowych firm, jak i mniejszych przedsiębiorstw, co stwarza wspaniałą okazję do networkingu i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

PB CUP 2022

Na liście graczy tegorocznego turnieju (dostępnej tutaj: https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/v301/#/7162/players) zobaczymy m. in. Marka Michałowskiego, prezesa Polskiego Związku Golfa, Jarosława Srokę – członka zarządu Kulczyk Investments i jednocześnie prezesa stowarzyszenia instruktorów golfa oraz zawodników turniejowych PGA Polska, Marka Sowę – założyciela telewizji Golf Channel Polska czy Artura Wizę – wiceprezesa Asseco Poland.

PB CUP 2021

Na uczestników turnieju czekają cenne nagrody – m. in. 5 toreb turniejowych z najnowszej kolekcji Callaway – Rogue Staff, a w konkursie puttowania – MD5 Jaw, najpopularniejsze wedge z kolekcji Callaway. Na wybranych dołkach zawodnicy i goście będą mogli odwiedzić sommelierów z Premium Wines Europe i skosztować szlachetnych win z najważniejszych regionów winiarskich Europy. Ponadto osoby towarzyszące zawodnikom będą miały możliwość wzięcia udziału w Akademii Golfa z atrakcyjnymi nagrodami prowadzonej przez trenerów Sobienie Golf Academy. Zapraszamy na relację z turnieju na antenie Golf Channel Polska.

 

Więcej informacji o PB Cup i relacje z poprzednich edycji można znaleźć na stronie pbcup.pl.

 

Na liście najlepszych zawodników poprzedniej edycji turnieju znaleźli się:
Stroke Play Brutto Open – Najlepszy Mężczyzna

I — Sławomir KOMOŃSKI (75)
II — Tomasz PIECYK (76)
III — Leszek FIBAKIEWICZ (77)

Stroke Play Brutto Open – Najlepsza Kobieta

I — Dorota CIESIELSKA (85)
II — Alicja BERDEL-GIL (96)
III — Iwona ZBOROWSKA (102)

 

Relacja z poprzedniej edycji jest TUTAJ

 

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni