IronGolfer

IronGolfer to jedyny taki turniej golfowy w Polsce i jeden z niewielu na całym świecie. Jego niecodzienność polega na rozegraniu trzech pełnych rund golfowych w ciągu jednego dnia. Gracze muszą zagrać 54 dołków na trzech różnych polach. W tym roku turniej zostanie rozegrany na podwarszawskich polach – Sobienie Królewskie, First Warsaw i Lisia Polana.

Zasady turnieju są bardzo proste – gracze rozpoczynają zmagania we wtorek 23 czerwca o 5:00 na polu w Sobieniach Królewskich. Po rozegraniu 18 dołków golfiści przemieszczają się na pole First Warsaw Golf w Rajszewie i rozpoczynają kolejną pełną rundę. Po skończeniu pola w Rajszewie uczestnicy ruszają na ostatnie pole – Lisią Polanę w Pomocni.

 

 

Pomimo amatorskiego charakteru turnieju i przede wszystkim sprawdzenia się w pewnego rodzaju maratonie golfowym, organizatorzy zadbali także o elementy ambitnej rywalizacji pomiędzy graczami. Tytuł IronGolfer 2020 zostanie przyznanie osobie, która zdobędzie najwięcej punktów w zestawieniu Stableford netto z ¾ handicapu. Turniej zostanie zwieńczony wspólnym toastem i kolacją w restauracji na Lisiej Polanie.

 

 

Za pierwsze trzy miejsca przewidziane są symboliczne nagrody, ponieważ całą ideą turnieju nie są nagrody – a przede wszystkim zacięta rywalizacja golfowa wraz z dużą dozą adrenaliny. Dzięki turniejowi golfiści mogą wziąć udział w trudnym i niezwykle wymagającym wydarzeniu, które jest zupełnie inne od klasycznych turniejów golfowych. IronGolfer pozwoli złamać stereotyp o golfie, że to także wspaniały sport dla prawdziwych twardzieli.

 

 

Do tegorocznej edycji turnieju zgłosiło się już kilkudziesięciu graczy z całego kraju. Wśród nich jest także snowboardzista i olimpijczyk, a przede wszystkim zapalony golfista – Michał Ligocki.

 

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, niebo, drzewo, trawa, na zewnątrz i przyroda

 

Organizator turnieju:

Masters Golfhttps://mastersgolf.pl/

Masters Golf

_______________________________________________

Partnerzy turnieju: 

Investoria

Sirocco Mobilehttps://www.siroccomobile.com/

Sirocco Mobile | LinkedIn

Skat Golf Teamhttps://www.skat.com.pl/

Grupa SKAT - międzynarodowy operator transportowo logistyczny

_______________________________________________

Patroni Medialni:

Golf Channel Polskahttps://golfchannel.pl/

Golf&Rollhttps://golfandroll.pl/

Top Golfhttp://www.topgolf.pl/

 

 

Zdjęcia: Marek Darnikowski

Zdjęcie Michała Ligockiego: archiwum Michała

Dynamiczna relacja wraz z wynikami do przeczytania TUTAJ

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni