Mazury Golf&Country Club. Fot: Kasia Nieciak

Inter Parts Open

W piątek, na polu Mazury Golf&Country Club, rozpoczyna się turniej Alior Bank PGA Polska Tour – Inter Parts Open. Pula nagród wyniesie 20 000 zł. Partnerem tytularnym zawodów jest Alior Bank. Turnieje z serii Alior Bank PGA Polska Tour są   najważniejszym cyklem zawodowy w Polsce.

*

Z wynikiem -36 (!), w turnieju Pro-Am zwyciężyła, drużyna Michała Guzowskiego. 

Wyniki: https://bit.ly/37b33yB

 

https://twitter.com/GolfChannel_PL/status/1418834305623732225?s=20

Lista startowa I rundy turnieju głównego

Wyniki: TUTAJ

 

 

Zapowiedź Alior Bank PGA Polska Tour – Inter Parts Open

 

Mazury Golf & Country Club to ośrodek golfowy zlokalizowany w sercu Warmii i Mazur wśród malowniczych lasów i jezior – takich jak jezioro Naterskie a także jezioro Wulpińskie. Zaledwie dwie godziny drogi od Gdańska i Warszawy, a dziesięć minut od Olsztyna. 

 

Projekt pola klasy mistrzowskiej został wykonany przez najstarszą na świecie firmę architektów pól golfowych – Hawtree Ltd. z Wielkiej Brytanii z Martinem Hawtree na czele. Różnorodność ukształtowania terenu pola MG&CC oraz jego nietuzinkowa lokalizacja sprawiają, iż jest ono niezwykle interesujące dla graczy – zarówno tych bardziej doświadczonych jak i początkujących. Pole jest znakomicie dostosowane do poziomu oraz zaawansowania graczy. Dzięki licznym naturalnym i sztucznym przeszkodom pole golfowe w Naterkach należy do najciekawszych lokalizacji w Polsce.

 

Tradycyjnie podczas pierwszego dnia zawodów odbędzie się ProAm, w trakcie którego zawodowcy połączą siły z amatorami. Podczas dwóch kolejnych dni odbędzie się turniej główny o charakterze typowo sportowym, w którym amatorzy i Pro będę rywalizować w oddzielnych kategoriach. Niezmiennie amatorzy zmierzą się w formacie Strokeplay brutto oraz Strokeplay netto. Nie zapomniano  również o nagrodach dla najlepszej kobiety i najlepszego juniora.

 

W tegorocznym cyklu, już po raz szósty, amatorzy będę mieli szanse rywalizować w dodatkowej klasyfikacji generalnej. Podczas każdego turnieju z serii PGA Polska Tour będą oni walczyć w oddzielnym rankingu.

 

Nagroda dla zawodowców za pierwsze miejsce wyniesie 3600 PLN, dla amatorów PGA Polska wraz z partnerami przygotowała wyjątkowe nagrody rzeczowe. Oprócz tego przewidziane jest wiele atrakcji oraz dodatkowych konkursów.

 

Kibicujemy!

Źródło: Angie Eratowska/PGA Polska

Zdjęcia i redakcja: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni