Mazury Golf&Country Club. Fot: Kasia Nieciak

Inter Parts Open

PGA Polska Tour to najważniejszy cykl turniejów zawodowego golfa w Polsce. W 2019 roku turnieje z cyklu Alior Bank PGA Polska Tour odbyły się na pięciu różnych polach golfowych. Łącznie odbyło się 5 Pro-Amów oraz 5 turniejów głównych. Udział we wszystkich turniejach wzięło ponad 900 graczy. Sponsorem tytularnym był Alior Bank. W bieżącym roku, ze względu na pandemię, turnieje z cyklu Alior Bank PGA Polska Tour przybiorą zupełnie nową formę.

 

Obraz może zawierać: chmura, niebo, trawa, drzewo, na zewnątrz i przyroda

 

Odbędą się trzy ProAmy, w których rywalizować będzie 18 drużyn. Każda drużyna składać się będzie z jednego zawodowego gracza – członka PGA Polska oraz trzech amatorów. ProAmy będą miały charakter integracyjny, a przede wszystkim edukacyjny. Każdy amator będzie miał szansę zagrać w turnieju pod czujnym okiem jednego z najlepszych zawodowców w Polsce. Będzie to doskonała okazja do połączenia świetnej zabawy z praktycznym treningiem.

W ProAmie nagrodzone zostaną 3 najlepsze drużyny, a w klasyfikacjach indywidualnych przewidziane są nagrody dla trzech najlepszych amatorów brutto i netto, najlepszej kobiety brutto i netto oraz najlepszego juniora brutto i netto.

Do zdobycia będą nagrody ufundowane przez markę Dr Irena Eris, Srixon, MMGolf, Golf Team, a także Playing Lessons z PGA Polska Pro, vouchery na analizę swingu, klinikę krótkiej gry, profesjonalny fitting i wiele innych!

Na najlepszych juniorów czekają dzienniki startowe – miejsce, w którym każdy Zawodnik może monitorować przebieg swojego sezonu, notować cele, plany, postępy i przemyślenia związane ze startami w turniejach.
Po ProAmie odbędą się zawodowe rozgrywki dla członków PGA Polska, w których Pro będą rywalizować o punkty w rankingu Order of Merit 2020.

 

Obraz może zawierać: chmura, niebo, trawa, na zewnątrz i przyroda

 

Kalendarz:

ProAm Inter Parts Open: 12 lipca – Mazury G&CC
ProAm Kalinowo Open 02 sierpnia – Kalinowe Pola
ProAm PGA Polska Championship: 13 września – Klub Golfowy Lisia Polana

Dodatkowo pod patronatem PGA Polska w dniach 14-16 sierpnia 2020r. odbędzie się turniej Floating Garden Szczecin Open na polu Binowo Park Golf Club.

Zachęcamy do zapisów! Liczba miejsc ograniczona. O udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszenia oraz uiszczenie opłaty wpisowej.

Link do rejestracji znajduje się TUTAJ

 

 

 

Już w niedzielę zapraszamy na ProAm Inter Parts Open

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Źródło: PGA Polska

Mazurskie widoki: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni