Mazury Golf&Country Club. Fot: Kasia Nieciak

1st Golf Indoor Polish Championship już w marcu!

Nie mogąc się już doczekać rozpoczęcia sezonu na polach golfowych, w marcu w studiach i centrach z symulatorami w całej Polsce odbędzie się 1st Golf Indoor Polish Championship. Może wziąć w nich udział każdy użytkownik z dostępem do TrackMana.

Turniej będzie składać się z 4 rund rozgrywanych na specjalnie wybranych, najciekawszych polach golfowych. Będzie można z rozmachem podróżować między kontynentami, grać w różnych warunkach i oczywiście w różnych klasyfikacjach. Oprócz najlepszego wyniku w kategorii stroke play brutto, rywalizacja odbędzie się w kategorii stroke play netto z połowy hcp. Osobno rozegrany zostanie  turniej dla Pań, w którym główną nagrodą będzie pobyt w Hotelu SPA Dr Irena Eris. A dodatkowo w zawodach będą mogli wziąć udział członkowie PGA Polska, o ile zgłosi się ich więcej niż 8.

 

 

Turniej będzie odbywał się przez cały marzec, równolegle na wszystkich TrackManach, które przystąpią do zawodów. Planowane są  codzienne informacje z rozgrywek, komentarze gwiazd i uczestników, tygodniowe podsumowania prowadzone przez ekspertów, oficjalne otwarcie i ceremonię zamknięcia turnieju.

Swój udział już zapowiedzieli między innymi – znany dziennikarz i satyryk Rafał Bryndal oraz Szymon Ziółkowski, Mistrz Olimpijski w rzucie młotem. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło PGA Polska, patronat medialny zapewnia Golf&Roll, Golf Channel Polska oraz Top Golf. Partnerem wydarzenia jest Dr Irena Eris, Browar Błonie, Intercars Program flotowy, Landsberg, Holiday Inn, kancelaria DZP.

Ceremonia rozdania nagród wyglądała następująco.

 

 

Szczegóły na stronie organizatora mistrzostw: http://studiogwiazdzista5.pl/2021/01/22/mistrzostwa-polski-indoor/

Zapraszamy!

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni