I BENTLEY GOLF INVITATIONAL

Bentley Golf Invitational

BENTLEY GOLF INVITATIONAL – SPORTOWA RYWALIZACJA I LUKSUSOWE SAMOCHODY

Druga edycja Bentley Golf Invitational odbędzie się 30 czerwca na jednym z najpiękniejszych pól golfowych w Polsce – Wrocław Golf Club. Na zwycięzcę turnieju czeka zaproszenie do fabryki w angielskim Crewe, gdzie powstają kultowe modele brytyjskiego producenta. Podczas wydarzenia nie zabraknie także luksusowych samochodów, akademii golfa i wieczornego eventu wypełnionego muzyką na żywo, o który zadba The Macallan, globalny Partner marki Bentley.

 

 

Bentley Golf Invitational to nie tylko emocjonujące wyzwanie sportowe, ale także wyjątkowe spotkanie przyjaciół i klientów marki Bentley. Druga edycja tego wydarzenia odbędzie się 30 czerwca na Wrocław Golf Club – jednym z najbardziej malowniczych pól golfowych w Polsce. Na zwycięzcę czeka zaproszenie do fabryki producenta w angielskim Crewe.

 

 

– Sportowa rywalizacja, luksusowe samochody i wyjątkowe emocje – tego doświadczą uczestnicy drugiej edycji Bentley Golf Invitational. Zależy nam na tym, aby czas spędzony w gronie przyjaciół marki na stałe wpisał się do kalendarzy miłośników motoryzacji – mówi Piotr Jędrach, dyrektor generalny salonów Bentley Warszawa i Bentley Katowice.

 

 

Golf wyjątkowo dobrze odzwierciedla wartości zakorzenione w brytyjskim charakterze marki, takie jak precyzja, najwyższa jakość, elitarność czy luksus. Podobnie jak w zeszłym roku, turniej odbędzie się w formule invitational. Zainteresowani mogą zgłosić chęć uczestnictwa, rejestrując się na stronie wydarzenia, ale aby zapewnić najwyższą jakość rywalizacji, pierwszeństwo udziału mają zaproszeni goście.

 

 

Nie zabraknie także luksusowych samochodów, a po dniu pełnym atrakcji, uczestników ugości przepiękny hotel The Bridge, położony w centrum Wrocławia – na historycznym Ostrowie Tumskim. Podczas spotkania zaplanowano też akademię golfa i wieczorny event wypełniony muzyką na żywo, o który zadba The Macallan, jeden z najbardziej podziwianych i nagradzanych trunków typu single malt świecie, a także globalny Partner marki Bentley, która podziela te same wartości: wyjątkową jakość, dystyngowany charakter i doskonałość.

 

 

– Sukces pierwszej edycji turnieju bardzo nas cieszy, ale też zobowiązuje. Chcemy zapewnić uczestnikom unikalne wydarzenie, podczas którego poczują najwyższy wymiar luksusu, który niezmiennie od ponad 100 jest synonimem marki Bentley – dodaje Piotr Jędrach.

 

 

II edycja Bentley Golf Invitational
30.06-01.07
Wrocław Golf Club
Bentley-invitational.pl
Partnerem wydarzenia jest marka The Macallan

 

 

Bentley Motors to jedna z najbardziej pożądanych marek samochodów luksusowych na świecie. W siedzibie firmy w Crewe znajdują się wszystkie działy marki – projektowania, R&D, mechaniki oraz cztery linie produkcyjne modeli: Continental, Flying Spur, Bentayga i Mulsanne. Połączenie wyrafinowanego rzemiosła, opartego na umiejętnościach przekazywanych z pokolenia na pokolenie, z inżynierską biegłością oraz najnowocześniejszą technologią stanowi wyróżnik Bentleya jako jednej z brytyjskich marek samochodów luksusowych. Bentley stanowi przykład brytyjskiego wytwórstwa wysokiej jakości w najlepszym wydaniu. W zakładach w Crewe pracuje około 4 000 osób. W Polsce oficjalni dealerzy samochodów Bentley znajdują się w Warszawie i Katowicach.

 

 

Więcej informacji:  bentley-invitational.pl

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni