Grzmoty na Promenadzie podrywają na równe nogi!

Zadziwiają i zatrważają! Uderzają piłkę na niewiarygodne odległości. Kolejne zawody z cyklu World Long Drive przed nami. Jak zwykle emocjonująca jest również sama nazwa turnieju. Z indiańskiego rezerwatu w Arizonie przenosimy się do Atlantic City. Po Konfrontacji w Słońcu, przyszedł czas na Grzmoty na Promenadzie – trzecią eliminację tegorocznych Mistrzostw Świata!

 

 

Na widok posyłanych na nieprawdopodobne odległości piłek spodziewajmy się gwałtownych skoków adrenaliny, być może podwyższonego poziomu cukru i poważnie zwiększonego wydzielana serotoniny!

 

 

Przed wielkim finałem, którym jest wrześniowy Volvik World Long Drive, odbywa się osiem kwalifikacji. W Smash in the Sun zwyciężali: Will Hogue, który zagrał w finale 379 metrów i Phillis Meti, z rezultatem 342 metry! Miejsce piąte, niestety nie dające awansu do finałowej rywalizacji kobiet zajęła tajemnicza i posiadająca polskie korzenie Monica Borowicz!

 

 

Kto wygra w jaskini hazardu? Czy Phillis Meti i Will Hogue znowu nie będą mieli sobie równych? Jak spisze się Monica Borowicz? Przekonajmy się!

 

 

Grzmoty na Promenadzie. Początek relacji w Golf Channel Polska, w poniedziałek, od 19.00!

 

Komentują: sam dysponujący solidnym kropnięciem – Mistrz OlimpijskiSzymon Ziółkowski oraz również nie krótki – Jacek Person!

 

 

Więcej informacji o Monice Borowicz:

https://www.worldlongdrive.com/players/monica-borowicz/

 

Napisała: Kasia Nieciak

GOLF NA ŚWIECIE
Partnerzy oficjalni