Fot: Strzały na fairwayu

Gradi pierwszym rezerwowym Barclays Kenya Open.

Mateusz Gradecki rozegrał w poniedziałek kwalifikacje do Barclays Kenya Open, który już w najbliższy czwartek rozpocznie tegoroczny Challange Tour. Polak jest na pierwszym miejscu listy rezerwowej. Pewny udział w Kenii ma za to Adrian Meronk.

„ Co za dzień! Rozegrałem dziś kwalifikacje do Kenia Open w samym sercu dżungli. Organizatorzy zagwarantowali trzem najlepszym zawodnikom miejsca w głównym turnieju oraz dwóm miejsce na liście rezerwowej” – napisał na swoim facebooku Mateusz.

„Zagrałem 69, robiąc 5 birdie, 1 eagle’a (trafiony strzał z 70m) i nieszczęsny tripple bogey na jednym z pierwszych dołków rundy. To nie koniec. Mając drugi wynik dnia, rozegrałem trzyosobowa dogrywkę o 2 i 3 gwarantowane miejsce oraz 1 miejsce na liście rezerwowej. Zremisowaliśmy pierwsze 5 dołków na par. Na kolejnym dołku moja piłka skończyła metr nad ziemią zakleszczona między gałązkami drzewa, od którego piłka mojego współgracza pięknie się odbiła. Kosztowało mnie to gwarancją miejsca w Barclays Kenia Open (…) Jestem na pierwszym miejscu listy rezerwowej i z niecierpliwością czekam na pozytywną wiadomość”.

Trzymamy kciuki, aby Mateusz dołączył do Adriana Meronka!

 

Źródło: PZG

Fot: Strzały na fairwayu

 

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni