AP

Gość specjalny w studio Golf Channel Polska!

Jak przepowiedziała Cassandra już w sobotę, podczas turnieju Byron Nelson, w studio komentatorskim Golf Channel Polska, gościem specjalnym będzie wielki miłośnik golfa i Anwilu Włocławek, honorowy Prezes Polskiego Związku Golfa, legendarny komentator wydarzeń golfowych – Senator Andrzej Person.

Transmisja na żywo, na stronie Golf Channel Polska na Facebooku, od godziny 20.00.

Komentują: Jacek Person (zbieżność nazwisk nieprzypadkowa) i Krzysztof Rawa.

Andrzej Person jest absolwentem III LO we Włocławku. W 1974 ukończył studia prawnicze Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a w 1977 studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim. Od 1977 pracował jako dziennikarz sportowy w tygodnikach „Razem”, „Sportowiec” i „Mecz”.

W 1988 zaczął pracować jako komentator sportowy w stacjach telewizyjnych: Telewizji Polskiej, Eurosport i Polsat Sport. Komentowaniem golfa zajmuje się już od prawie ćwierćwiecza! Grał w golfa z takimi legendami jak Roberto De Vicenzo i Jose Maria Olazabal.  

W latach 1996–2005 był rzecznikiem prasowym Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Od 1996 do 2004 był wiceprezesem i prezesem Polskiego Związku Golfa oraz członkiem Europejskiej Unii Golfa. Jest autorem książki Sport rządzi światem.

Jutro w trakcie Byron Nelson, gości w „dziupli” Andrzej Person!

Nie przegap!

 

Katarzynka

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni