Golf Channel Polska HD w lipcu dostępny dla abonentów pakietów Select i Max w UPC Polska!

Wyjątkowa, wakacyjna niespodzianka: od 28 czerwca do 31 lipca Golf Channel Polska HD będzie dostępny bez dodatkowych opłat dla abonentów pakietów Select i Max w sieci kablowej UPC Polska. Dla kibiców jest to szczególnie ekscytujący moment, ponieważ sezon PGA TOUR – najbardziej prestiżowych rozgrywek golfowych na świecie, wchodzi w decydującą fazę. Golf Channel Polska HD przygotował także atrakcyjne nowości w ramówce.

Posiadacze pakietów Select oraz Max w UPC będą mieli możliwość podziwiania najlepszych zawodowych golfistów na żywo aż w pięciu turniejach PGA TOUR: Quicken Loans National, A Military Tribute at the Greenbrier, John Deere Classic, Barbasol Championship oraz RBC Canadian Open. Dodatkowo, podczas okresu promocyjnego, Golf Channel Polska HD ma w zanadrzu jeszcze kilka innych perełek.

2 lipca premiera trzeciego w sezonie 2018 turnieju z cyklu World Long Drive: „Grzmoty na promenadzie”. Long Drive to jeden z najefektowniejszych golfowych spektakli – pełen adrenaliny, emocji i w imponującej oprawie. Tym razem golfowi siłacze zmierzą się ze sobą w Atlantic City. Komentują: Jacek Person oraz gość specjalny, złoty medalista olimpijski w rzucie młotem oraz pasjonat golfa ­– Szymon Ziółkowski.

 

23 lipca swoją premierę będzie miała nowa seria „Shotmakers” – wymagający turniej, w którym precyzja
i niezwykle szybkie tempo łączą się ze strategicznym myśleniem. Dziewięć par walczy w Las Vegas, wśród uczestników m.in. uczestniczka igrzysk olimpijskich, mistrz zawodów Long Drive, zawodnik PGA TOUR, gwiazdy uniwersyteckie, zasłużeni weterani wojskowi, czy mistrzowie trickshotów. Taka mieszanka umiejętności i osobowości gwarantuje wspaniałą rozrywkę!

 

Oferta Golf Channel Polska HD dzieli się na trzy podstawowe pasma: transmisje z turniejów, nauka gry oraz lifestyle.

 

Sport i transmisje na żywo

Golf Channel Polska HD jako jedyny kanał w Polsce transmituje na żywo, z polskim komentarzem, PGA TOUR – najbardziej prestiżową serię turniejów golfowych na świecie. Realizacja w jakości HD,
z wykorzystaniem najnowszych technologii jak np. graficzne śledzenie lotu piłki, na nowo definiuje obraz golfa. Niewiarygodne uderzenia zawodowców, napięcie i tempo współczesnego, atletycznego światowego golfa. Po raz pierwszy widzowie w Polsce mają możliwość dołączenia do milionów na świecie i co tydzień śledzić wydarzenia w najważniejszej golfowej lidze. Pojedynki Tigera Woodsa, Jordana Spietha, Dustina Johnsona, Rory’ego McIlroya, Jasona Daya – maestria mistrzów sportu, co tydzień przez cztery dni!

 

Lifestyle, rozrywka i programy informacyjne

Golf Channel Polska HD to także serie programów rozrywkowych i informacyjnych związanych z golfem. Zobaczymy gwiazdy świata kultury, sportu, a nawet polityki, często w nietypowych dla nich sytuacjach
i poza strefą komfortu. Hank Haney (były trener Tigera Woodsa) uczy grać w golfa m.in. wokalistę
Maroon 5 – Adama Levine’a, legendę pięściarstwa – Sugar Raya Leonarda, mistrza pływania Michaela Phelpsa, czy jednego z najlepszych zawodników ligi NBA Charlesa Barkleya. „Niegrzeczny chłopiec” świata golfa – charyzmatyczny i bezpośredni David Feherty rozmawia m.in. ze zdobywcą Oscara Matthew McConaugheyem, gwiazdą koszykówki Stephenem Currym, prezydentami Georgem W. Bushem
i Donaldem Trumpem oraz innymi aktorami, politykami i gwiazdami. Komentarze i codzienne wieści ze świata golfa dostarcza program „Morning Drive”. Dodatkowo: prywatne sylwetki zawodników, analizy turniejów, przygotowania do najważniejszych zawodów – wszystko, co dotyczy PGA TOUR w programie „Tydzień z PGA TOUR”.

 

Nauka gry w golfa i fitness

Zacząć grać w golfa jest łatwo. Grać dobrze – to sztuka. Programy szkoleniowe pozwolą poznać tajniki tej dyscypliny, a golfistom stać się skuteczniejszymi graczami. To one odróżniają wielkich mistrzów od amatorów. Pasmo programów edukacyjnych Golf Channel Polska umożliwia analizę najdrobniejszych błędów i naukę od najlepszych golfistów i trenerów w historii tego sportu. Michael Breed zaraża widzów swoją energią i entuzjazmem w programie „Golf Fix”, podczas gdy Martin Hall spokojnie analizuje często popełniane błędy, po czym tłumaczy najlepszy sposób poradzenia sobie z nimi w cyklu „Szkoła golfa”. „Akademia Golf Channel” to za każdym razem lekcje z wybitnymi przedstawicielami golfa – od swingu po puttowanie. W programie „Bądź w formie” eksperci przedstawiają jak dbać o kondycję i przygotować swoje ciało do najbardziej wymagających uderzeń na polu. „Mistrzowskie lekcje” to sama śmietanka: zbiór najlepszych porad od największych mistrzów, podzielonych według tematyki.

 

Aktualne informacje i pełna oferta programowa kanału dostępna jest na stronie www.golfchannel.pl oraz w mediach społecznościowych. Partnerem technologicznym odpowiedzialnym operacyjnie za emisję kanału oraz transmisje programów na żywo jest firma Frame by Frame. Brokerem reklamowym jest Polsat Media.

 

 

* * *

UPC Polska jest liderem rynku cyfrowych usług: telewizji, światłowodowego Internetu oraz telefonii dla klientów indywidualnych i biznesowych. UPC troszczy się o klientów i zaspokaja ich potrzeby w nowoczesnym świecie, inwestując w technologie przyszłości, treści i najlepszą w Polsce sieć. Kontakt z bliskimi, dostęp do informacji czy rozwój biznesu stają się z UPC jeszcze prostsze, przynosząc radość z każdej chwili. Z usług UPC korzysta niemal 1,5 mln klientów. W zasięgu sieci UPC znajduje się prawie 3,3 mln gospodarstw domowych, w ponad 150 miejscowościach w Polsce. Więcej informacji o usługach UPC znajdziesz na www.upc.pl.

 

Dodatkowe informacje:

Marta Rosłaniec

Golf Channel Polska

kom.: +48 600-656-253

em: marta.roslaniec@golfchannel.pl

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni