EPA/ANDREW GOMBERT PAP/EPA.

Golf Channel Polska we wrześniu otwarty dla abonentów Cyfrowego Polsatu

We wrześniu wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu od Pakietu Mini HD będą mogli oglądać Golf Channel Polska bez dodatkowych opłat! A moment na to jest znakomity, bo sezon PGA TOUR wkracza w decydującą fazę. Przed nami dwa finałowe turnieje FedExCup Playoffs, ostatni kobiecy Major- Evian Championship oraz prestiżowy Presidents Cup! Wszystko to, na żywo pokaże Golf Channel Polska.

Abonenci Cyfrowego Polsatu, którzy do tej pory nie mieli możliwości oglądania Golf Channel Polska, będą mieli świetną okazję, by się z nim bliżej zapoznać. We wrześniu dostępny on będzie bez dodatkowych opłat dla wszystkich abonentów platformy od Pakietu Mini HD, a można go znaleźć na pozycji 20 na liście kanałów w dekoderach operatora. Oznacza to, że abonenci platformy będą mieli możliwość śledzenia dwóch finałowych turniejów sezonu PGA TOUR: BMW Championship (14-17 września) oraz TOUR Championship by Coca-Cola (21-24 września). Wisienką na torcie będzie Presidents Cup – prestiżowa, drużynowa rywalizacja reprezentacji Stanów Zjednoczonych z drużyną Reszty Świata. We wrześniowej ramówce Golf Channel Polska znajduje się również transmisja z wielkoszlemowego turnieju kobiecego: The Evian Championship. Jeśli ktoś chce się przekonać do golfa, to nie znajdzie na to lepszego momentu.

Oferta Golf Channel Polska dzieli się na trzy podstawowe pasma: transmisje z turniejów, nauka gry oraz lifestyle.

Sport i transmisje na żywo

Golf Channel Polska jako jedyny kanał w Polsce transmituje na żywo, z polskim komentarzem, PGA TOUR – najbardziej prestiżową serię turniejów golfowych na świecie. Realizacja w jakości HD, z wykorzystaniem najnowszych technologii jak np. graficzne śledzenie lotu piłki, na nowo definiuje obraz golfa. Niewiarygodne uderzenia zawodowców, napięcie i tempo współczesnego, atletycznego światowego golfa, a wszystko z polskim komentarzem. Po raz pierwszy widzowie w Polsce mają możliwość dołączenia do milionów na świecie i co tydzień śledzić mogą wydarzenia w najważniejszej golfowej lidze. Pojedynki Jordana Spietha, Dustina Johnsona, Rory’ego McIlroya, Jasona Daya – maestria mistrzów sportu, co tydzień przez cztery dni! Do tego kobiece turnieje golfowe LPGA oraz relacje z Challenge Tour – gdzie startuje najlepszy polski golfista Adrian Meronk.

Lifestyle, rozrywka i programy informacyjne

Golf Channel Polska to także serie programów rozrywkowych i informacyjnych związanych z golfem. Zobaczymy gwiazdy świata kultury, sportu, a nawet polityki, często w nietypowych dla nich sytuacjach i poza strefą komfortu. Hank Haney (były trener Tigera Woodsa) uczy grać w golfa m.in. wokalistę Maroon 5 – Adama Levine’a, legendę pięściarstwa – Sugar Raya Leonarda, mistrza pływania Michaela Phelpsa, czy jednego z najlepszych zawodników ligi NBA Charlesa Barkleya.

„Niegrzeczny chłopiec” świata golfa – charyzmatyczny i bezpośredni David Feherty rozmawia m.in. ze zdobywcą Oscara Matthew McConaugheyem, gwiazdą koszykówki Stephenem Currym oraz innymi aktorami, politykami i gwiazdami. Komentarze i codzienne wieści ze świata golfa dostarczają programy „Morning Drive” i „Golf Central”. Dodatkowo: sylwetki zawodników, analizy turniejów, przygotowania do najważniejszych zawodów – wszystko, co dotyczy PGA TOUR w programie „Tydzień z PGA TOUR”.

Nauka gry w golfa i fitness

Zacząć grać w golfa jest łatwo. Grać dobrze – to sztuka. Programy szkoleniowe pozwolą poznać tajniki golfa, a golfistom stać się skuteczniejszymi graczami. Na dobrego golfistę, a nawet na jedno dobre uderzenie, składa się wiele drobnych elementów. To one odróżniają wielkich mistrzów od amatorów. Pasmo programów edukacyjnych Golf Channel Polska umożliwia analizę najdrobniejszych błędów i naukę od najlepszych golfistów i trenerów w historii tego sportu. Michael Breed zaraża widzów swoją energią i entuzjazmem w programie „Golf Fix”, podczas gdy Martin Hall spokojnie analizuje często popełniane błędy, po czym tłumaczy najlepszy sposób poradzenia sobie z nimi w cyklu „Szkoła golfa”. „Akademia Golf Channel” to za każdym razem lekcje z wybitnymi przedstawicielami golfa – od swingu po puttowanie. W programie „Bądź w formie” eksperci przedstawiają jak dbać o kondycję i przygotować swoje ciało do najbardziej wymagających uderzeń na polu.

Zapraszamy!

 

 

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni