Golf Channel Polska w UPC Polska.

Od 15 kwietnia do 15 maja Golf Channel Polska HD, który na co dzień jest częścią pakietu Max, będzie dostępny bez dodatkowych opłat dla abonentów pakietu Select w sieci kablowej UPC Polska. Kanał znajduje się na pozycjach 518 na dekoderze Horizon oraz 573 na dekoderze Mediabox. W tym okresie, w ramówce kanału znajdują się cztery wyczekiwane przez kibiców turnieje cyklu PGA TOUR: RBC Heritage, Zurich Classic of New Orleans, Wells Fargo Championship oraz AT&T Byron Nelson. Na antenę wraca uwielbiany talk show „Feherty”, a także pojawia się nowa pozycja – program podróżniczy „Golfowa objazdówka: chcę tam grać!”. 

 

Malownicze pola Luizjany, Teksasu i Karoliny Północnej już wkrótce, z oaz natury i spokoju zmienią się w pełne napięcia, nerwów i emocji areny sportowej rywalizacji największych gwiazd nowoczesnego golfa. Przez cztery dni trwania turniejów, te kluby golfowe staną się miejscami w których drobny, niewłaściwy ruch podczas uderzenia piłki wart będzie nawet kilkaset tysięcy dolarów. Popisy i radość, ale też stres i smutek najlepszych golfistów świata, będą mogli bez dodatkowych opłat obserwować z zacisza swoich domów posiadacze pakietów Select oraz Max w UPC Polska. W czasie trwania „otwartych okien” – od 15 kwietnia do 15 maja – Golf Channel Polska transmituje turnieje: RBC Heritage, Zurich Classic of New Orleans, Wells Fargo Championship oraz AT&T Byron Nelson.

Golf Channel Polska HD przygotował w kwietniu dla widzów również dwie niespodzianki. Na początku kwietnia na antenie pojawiła się nowa pozycja – program podróżniczy „Golfowa objazdówka: chcę tam grać!”. Gospodarz programu – Matt Ginella jeździ po najpiękniejszych ośrodkach golfowych, odkrywa przed widzami ich sekrety i wskazuje najciekawsze atrakcje. Na antenę wraca, z nowym sezonem, talk-show „Feherty”, w którym David Feherty w swoim niepodrabialnym stylu odpytuje gwiazdy sportu, rozrywki i polityki. Pierwszym gościem serii będzie legendarny golfista – nie mniej wygadany od gospodarza programu Fred Couples. W kolejnych odcinkach największe obecnie nazwiska świata golfa: Brooks Koepka, Bryson DeChambeau i Tony Finau.

Oferta Golf Channel Polska HD dzieli się na trzy podstawowe pasma: lifestyle, nauka gry oraz transmisje z turniejów.

 

Sport i transmisje na żywo

Golf Channel Polska HD jako jedyny kanał w Polsce transmituje na żywo, z polskim komentarzem, PGA TOUR – najbardziej prestiżową serię turniejów golfowych na świecie. Realizacja w jakości HD, z wykorzystaniem najnowszych technologii jak np. graficzne śledzenie lotu piłki, na nowo definiuje obraz golfa. Niewiarygodne uderzenia zawodowców, napięcie i tempo współczesnego, atletycznego światowego golfa. Po raz pierwszy widzowie w Polsce mają możliwość dołączenia do milionów na świecie i co tydzień śledzić wydarzenia w najważniejszej golfowej lidze. Pojedynki Tigera Woodsa, Phila Mickelsona, Brooksa Koepki, Jordana Spietha, Dustina Johnsona, Rory’ego McIlroya – maestria mistrzów sportu, co tydzień przez cztery dni!

 

 

Lifestyle, rozrywka i programy informacyjne 

Golf Channel Polska HD to także serie programów rozrywkowych i informacyjnych związanych z golfem. Zobaczymy gwiazdy świata kultury, sportu, a nawet polityki, często w nietypowych dla nich sytuacjach i poza strefą komfortu. Hank Haney (były trener Tigera Woodsa) uczy grać w golfa m.in. wokalistę
Maroon 5 – Adama Levine’a, legendę pięściarstwa – Sugar Raya Leonarda, mistrza pływania Michaela Phelpsa, czy jednego z najlepszych zawodników ligi NBA Charlesa Barkleya. „Niegrzeczny chłopiec” świata golfa – charyzmatyczny i bezpośredni David Feherty rozmawia m.in. ze zdobywcą Oscara Matthew McConaugheyem, prezydentami Georgem W. Bushem i Donaldem Trumpem oraz innymi aktorami, politykami i gwiazdami. Dodatkowo: prywatne sylwetki zawodników, analizy turniejów, przygotowania do najważniejszych zawodów – wszystko, co dotyczy PGA TOUR w programie „Tydzień z PGA TOUR”.

 

 

Nauka gry w golfa i fitness

Zacząć grać w golfa jest łatwo. Grać dobrze – to sztuka. Programy szkoleniowe pozwolą poznać tajniki tej dyscypliny, a golfistom stać się skuteczniejszymi graczami. To one odróżniają wielkich mistrzów od amatorów. Pasmo programów edukacyjnych Golf Channel Polska umożliwia analizę najdrobniejszych błędów i naukę od najlepszych golfistów i trenerów w historii tego sportu. „Mistrzowskie lekcje” to sama śmietanka: zbiór najlepszych porad od największych mistrzów, podzielonych według tematyki.

Aktualne informacje i pełna oferta programowa kanału dostępna jest na stronie www.golfchannel.pl oraz w mediach społecznościowych. Partnerem technologicznym odpowiedzialnym operacyjnie za emisję kanału oraz transmisje programów na żywo jest firma Frame by Frame. Brokerem reklamowym jest Polsat Media.

 

* * *

 UPC Polska jest liderem cyfrowych usług: telewizji, internetu opartego na światłowodzie oraz telefonii dla klientów indywidualnych i biznesowych. UPC troszczy się o klientów i zaspokaja ich potrzeby w nowoczesnym świecie, inwestując w technologie przyszłości, treści i najlepszą gigabitową sieć w Polsce. Dzięki temu wprowadziło do swej oferty oparty na światłowodzie internet o prędkości 1 Gb/s. Wysoka jakość usług oraz obsługi doceniana jest przez klientów – według badania NPS przeprowadzonego przez GemSeek Consulting UPC było najbardziej polecanym operatora w 2018 roku. Kontakt z bliskimi, dostęp do informacji czy rozwój biznesu z UPC stają się jeszcze prostsze, przynosząc radość z każdej chwili. Z usług UPC korzysta niemal 1,5 mln klientów. W zasięgu sieci UPC znajduje się prawie 3,4 mln gospodarstw domowych, w ponad 150 miejscowościach w Polsce. Więcej informacji o usługach UPC znajdziesz na www.upc.pl

 

Golf Channel Polska HD – sportowo-lifestylowy kanał TV tworzony na licencji NBCUniversal International Distribution oraz PGA TOUR. W programie 25 godzin transmisji na żywo w tygodniu z najbardziej prestiżowych zawodów golfowych na świecie oraz programy rozrywkowe, informacyjne i szkoleniowe. Golf Channel Polska jest dostępny w jakości HD, 24 godziny na dobę, z polskim komentarzem, na platformie Cyfrowego Polsatu oraz w sieciach cyfrowej telewizji kablowej Multimedia Polska, UPC oraz Vectra.

 

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni