Golf Channel Polska w UPC Polska.

W sierpniu, podczas najbardziej ekscytującego momentu sezonu golfowego – fazy play-off PGA TOUR oraz jej wielkiego finału – kanał Golf Channel Polska HD, na co dzień będący częścią pakietu Max, od 1 sierpnia do 1 września 2019 roku zostanie udostępniony bez dodatkowych opłat wszystkim abonentom pakietu Select w UPC Polska. Oprócz emocji sportowych, na sierpień Golf Channel Polska HD przygotował również m.in.: nowe odcinki nominowanego do nagrody Emmy talk-show „Feherty”.

 

Wielkie zagrania, dalekie podróże i nerwy podczas fazy play-off – ukoronowaniem tych wszystkich całorocznych zmagań najlepszych golfistów świata jest turniej TOUR Championship, którego transmisja rozpoczyna się 22 sierpnia! Najpierw pozostanie 125 zawodników, następnie 70, a do finału sezonu przejdzie jedynie najlepsza 30-tka w sezonie 2018/2019. Zwycięzca TOUR Championship wygrywa Puchar FedExa oraz 10 milionów dolarów. Emocje na najwyższym poziomie gwarantowane! 8-11 i 15-18 sierpnia transmisje z THE NORTHERN TRUST oraz BMW Championship, czyli swoistych ćwierć- i półfinałów fazy play-off. Nie będzie miejsca na błędy i dekoncentrację – najlepsi golfiści świata muszą wznieść się na wyżyny swoich nieprawdopodobnych umiejętności.

 

Oprócz emocji podczas transmisji, w sierpniu widzowie Golf Channel Polska HD mogą liczyć także na swojego ulubieńca – Davida Feherty’ego, „niegrzecznego chłopca” świata golfa. Gośćmi jego talk-show będą: najpopularniejszy obecnie komik świata – Kevin Hart oraz znakomity angielski golfista – Paul Casey. Taka zbitka osobowości zapewnia niezręczne sytuacje, dużo humoru, a przede wszystkim doskonałą rozrywkę. Premiera wywiadu z Kevinem Hartem 12 sierpnia, a Paul Casey zagości u Feherty’ego 26 sierpnia. Najważniejszy etap rocznej rywalizacji najlepszych golfistów świata oraz inne hity ramówki Golf Channel Polska HD w ofercie UPC można śledzić na dekoderach Horizon i Kaon na pozycji 518 oraz na dekoderze Mediabox na pozycji 573.

 

 

* * *

UPC Polska jest liderem cyfrowych usług, oferującym w pełni konwergentne rozwiązania usług telewizyjnych, internetu opartego na światłowodzie oraz telefonii mobilnej i stacjonarnej dla klientów indywidualnych i biznesowych. UPC troszczy się o klientów i zaspokaja ich potrzeby w nowoczesnym świecie, inwestując w technologie przyszłości, treści i najlepszą gigabitową sieć w Polsce. Dzięki temu wprowadziło do swej oferty oparty na światłowodzie internet o prędkości 1 Gb/s. Wysoka jakość usług oraz obsługi doceniana jest przez klientów – według badania NPS przeprowadzonego przez GemSeek Consulting UPC było najbardziej polecanym operatora w 2018 roku. Kontakt z bliskimi, dostęp do informacji czy rozwój biznesu z UPC stają się jeszcze prostsze, przynosząc radość z każdej chwili. Z usług UPC korzysta niemal 1,5 mln klientów. W zasięgu sieci UPC znajduje się prawie 3,5 mln gospodarstw domowych, w ponad 150 miejscowościach w Polsce. Więcej informacji o usługach UPC znajdziesz na www.upc.pl

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni