Golf Channel Polska w kwietniu otwarty dla …

Wyjątkowa, wiosenna niespodzianka: od 30 marca do 30 kwietnia 2018 roku Golf Channel Polska będzie dostępny bez dodatkowych opłat dla abonentów Cyfrowego Polsatu od Pakietu Mini HD – zarówno za pośrednictwem dekodera, jak i na urządzeniach mobilnych z aktywną opcją ON THE GO w serwisie Cyfrowy Polsat GO oraz klientów sieci Plus w największej telewizji internetowej IPLA (www.ipla.tv) – w pakiecie IPLA Plus!

 

Jeśli ktoś chce się przekonać do golfa, to nie znajdzie na to lepszego momentu, ponieważ sezon PGA TOUR – najbardziej prestiżowych rozgrywek golfowych na świecie, rozkręcił się na dobre.

Abonenci Cyfrowego Polsatu już od pakietu Mini HD oraz użytkownicy pakietu IPLA Plus – pakietu telewizji internetowej IPLA przygotowanego specjalnie m.in. dla klientów sieci Plus – będą mieli możliwość podziwiania najlepszych zawodowych golfistów na żywo, aż w trzech turniejach PGA TOUR: RBC Heritage, Valero Texas Open oraz Zurich Classic of New Orleans, który dodaje cyklowi pikanterii, ponieważ jako jeden z nielicznych w ciągu roku rozgrywany jest w formacie drużynowym.

Zmiana zasad sprawia, że zawodnicy muszą dostosować swoją grę i dochodzi do niecodziennych sytuacji i rozstrzygnięć. W kwietniu widzowie Golf Channel Polska obejrzą premierowo program szkoleniowy „Mistrzowskie lekcje” oraz talk show niezastąpionego Davida Feherty’ego z udziałem takich sław jak: Jack Nicklaus, Rickie Fowler czy Bob Bryan.

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni