Golf Channel Polska partnerem mediowym turnieju Open de Golf Trophée France – Pologne.

Open de Golf Trophee France – Pologne

5 – 7. 10. 2018r. First Warsaw Golf & Country Club, Rajszew

„Open de Golf” to kontynuacja polsko-francuskich spotkań golfowych organizowanych w ostatnich latach zarówno w Polsce, jak i we Francji przy zaangażowaniu między innymi: Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej (CCiP), French Touch czy Carrefour Polska.

Turniej dedykowany jest amatorom i zawodowcom. Z jednej strony, takie połączenie to kolejna okazja udziału w profesjonalnym turnieju dla zawodowców, z drugiej strony  okazja do pogłębiania doświadczeń poznawczych tej dyscypliny sportu dla amatorów.

„Open de Golf Trophee France – Pologne 2018” organizowane jest przy aktywnej strategicznej współpracy UFE Pologne (Union des Français de l’Étranger)  – organizacji obecnej w ponad 100 krajach i zrzeszającej 20 000 członków.

Celem jest stworzenie projektu o charakterze wieloletnim, skierowanego do środowiska Francuzów w Polsce oraz Polaków współpracujących z Francją w wielu obszarach, a przede wszystkim gospodarczym. W efekcie chodzi nam o zacieśnianie i pogłębianie tradycyjnych relacji polsko-francuskich, a także integrację środowiska Francuzów żyjących poza swoim ojczystym krajem. Celem generalnym jest nieustająca promocja ciągle rozwijającej się w Polsce tej dyscypliny sportu, jaka jest golf.

Turniej rozegrany zostanie na 18-dołkowym polu First Warsaw Golf & Country Club, Rajszew. Do dyspozycji graczy są: zadaszony driving range, pole do puttowania, 3-dołkowa akademia pitch-putt, domek klubowy z pełnym wyposażeniem i możliwością zakupu sprzętu i ubrań golfowych.

Rozgrywki

W turnieju uczestniczyć będzie 60 zawodowców oraz 64 amatorów (kobiety i mężczyźni).

W 5 i 6 października 2018 rundy od godziny 7.00 według zapisów w recepcji zawodów.

7 października 2018 runda finałowa od godziny 7.00 z 80 najlepszymi wynikami i remisami (20 zawodowców i 60 amatorów)

Nagrody

Pula nagród dla Zawodowców wynosi 15.000 EURO.
Dla amatorów przewidziano nagrody rzeczowe w dwóch kategoriach:

  • Stroke play brutto
  • Stableford netto.

Materiały: opendegolf.pl

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE
Partnerzy oficjalni