Golf Channel Polska dla wszystkich Abonentów Cyfrowego Polsatu!

W dniach 9 – 25 lutego wszyscy Abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymają dostęp Golf Channel Polska oraz wszystkich kanałów sportowych w HD, bez dodatkowych opłat. To łącznie aż 16 kanałów w jakości HD, z dostępem do najważniejszych wydarzeń sportowych tej zimy! Wszyscy będą mogli zobaczyć Tigera Woodsa na żywo, legendę NBA Charlesa Barkleya, a także m.in. reality show na Dominikanie.

Kibice golfowi na pewno już nie mogą doczekać się transmisji z Genesis Open, turnieju w którym swój udział zapowiedział golfista wszechczasów – Tiger Woods, dla którego będzie to dopiero drugi występ w tym roku. Wszystko to na legendarnym polu Riviera Country Club, gdzie mimo dziewięciu prób, nigdy nie udało mu się jeszcze zwyciężyć! Tytułu w Kalifornii bronić będzie aktualny numer jeden światowego rankingu – Dustin Johnson.  Zapowiada się zatem prawdziwe starcie tytanów! Komentują: Jacek Person i Piotr du Château.

Oprócz tego polecamy reality show „Big Break: Dominikana”, który łączy w sobie test umiejętności golfowych oraz sprawdzian siły charakteru. Sześć kobiet i sześciu mężczyzn utworzy dwa zespoły rywalizujące o 100 000 dolarów oraz szansę gry w turnieju PGA TOUR i LPGA Tour.

Kolejnym ciekawym programem w lutowej ramówce będzie „Golf z gwiazdami: Charles Barkley”. Hank Haney, były trener Tigera Woodsa, podejmuje się heroicznej próby trenowania Charlesa Barkleya – legendy NBA, a obecnie eksperta telewizyjnego. Obserwowanie ikony koszykówki, która po latach próbuje wrócić ze swoją grą w golfa na właściwe tory, ucząc się wszystkiego niemalże od zera,  jest świetną zabawą. Panowie ciężko pracują, ostro dyskutują, ale zawsze znajdują czas na żarty.

 

Zapowiada się gorący luty w Golf Channel Polska!

 

Zapraszamy!

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni