Golf Channel Polska dostępny w sieci UPC!

Golf Channel Polska rozpoczyna współpracę z UPC– liderem sektora kablowego w Polsce. Kanał dostępny będzie w pakiecie Max, a przez pierwsze dwa miesiące, w ramach promocji, również w pakiecie Select, dla niemal miliona abonentów UPC.

 

Od dzisiajabonenci UPC Polska,w pakiecie Max i, w ramach promocyjnego udostępnienia, w pakiecie Select na kanale 573 (UPC Mediabox) oraz 518 (Horizon/Kaon), mogą zobaczyć pełną ofertę programową Golf Channel Polska. Jest to jedyny tego typu 24-godzinny kanał, który oferuje dostęp do emocji, rozrywki i wszechstronnych informacji na temat tej olimpijskiej dyscypliny sportu. To także jedyny w Polsce kanał, który prezentuje transmisje na żywo z najbardziej prestiżowej serii turniejów golfowych – PGA TOUR. Program nadawany jest w jakości HD, przez całą dobę, z polskim komentarzem najlepszych rodzimych sprawozdawców sportowych, będących również prywatnie prawdziwymi pasjonatami golfa.

„Od momentu uruchomienia kanału otrzymywaliśmy wiele zapytań o dostępność Golf Channel Polska w sieci UPC. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało się spełnić życzenia golfistów i osób zainteresowanych tą piękną dyscypliną sportu. Nawiązanie współpracy z UPC Polska, liderem cyfrowej rozrywki , oznacza nowy rozdział w rozwoju kanału. Umowa z UPC znacząco poszerza nasz zasięg, sygnał Golf Channel Polska jest tym samym odbierany już w 2,5 mln gospodarstw domowych w Polsce. Jest to również kolejny ważny krok w rozwoju tej olimpijskiej dyscypliny w naszym kraju. Jestem przekonany, że klienci UPC Polska będą mile zaskoczeni jakością oferty programowej nowego kanału – mówi Marek Sowa, współzałożyciel i przewodniczący rady nadzorczej Golf Channel Polska.

 

Współpraca z UPC oznacza, że również abonenci tej sieci będą mieli możliwość śledzenia finałowych turniejów sezonu PGA TOUR: BMW Championship (14-17 września) oraz TOUR Championship by Coca-Cola (21-24 września). Wisienką na torcie będzie zaś Presidents Cup – prestiżowa, drużynowa rywalizacja reprezentacji Stanów Zjednoczonych z drużyną Reszty Świata. We wrześniowej ramówce Golf Channel Polska znajduje się również transmisja z wielkoszlemowego turnieju kobiecego: The Evian Championship. Jeśli ktoś chce się przekonać do golfa, to nie znajdzie na to lepszego momentu.

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni