Golf Channel Polska dostępny w otwartym oknie sieci UPC Polska

Od piątku, 31 lipca, Golf Channel Polska, na co dzień będący częścią pakietu Max, dostępny będzie bez dodatkowych opłat w pakiecie Select dla abonentów UPC Polska. Sierpień jest dla kibiców golfa w Polsce prawdziwą ucztą: Adrian Meronk gra w turniejach European Tour, a w PGA TOUR trwają FedExCup Playoffs – turnieje mające wyłonić zwycięzcę sezonu.

Po świetnym, historycznym występie w turnieju Betfred British Masters hosted by Lee Westwood, najlepszy polski golfista – Adrian Meronk – chce przekuć aktualną formę w kolejne punkty rankingowe. Zagra w czterech najbliższych turniejach cyklu European Tour: Hero Open, English Championship, Celtic Classic oraz Wales Open. Wszystkie pokazywać będzie Golf Channel Polska. Polscy kibice mogą zacierać ręce – nigdy w historii polskiego golfa taka sytuacja nie miała miejsca.

Tempa nie zwalnia PGA TOUR – sezon 2019/2020 wkracza w decydującą fazę: FedExCup Playoffs oraz finał sezonu. 20 sierpnia rozpocznie ją turniej The NORTHERN TRUST. Kolejne turnieje co tydzień, od czwartku do niedzieli: od 27 sierpnia BMW Championship, a 4 września wielki finał sezonu: TOUR Championship (zakończenie turnieju w poniedziałek).

W sierpniu Golf Channel Polska oferuje również premiery swoich programów lifestyle’owych: w „Golfowej objazdówce” zwiedzimy Palm Beaches razem z Miss America 2015 – Kirą K. Dixon, oraz Wyspę św. Edwarda z Mattem Ginellą. 3 sierpnia na antenie pojawi się nowa pozycja szkoleniowa: „Golf – moja gra”. Dwaj młodzi trenerzy rozkładają grę w golfa na czynniki pierwsze i analizują jakie elementy mogą pomóc widzom w regularnym osiąganiu lepszych wyników. Ich porady mają pomóc każdemu golfiście, niezależnie od poziomu zaawansowania, poprawić wszystkie czynniki decydujące o skuteczności gry.

Golf Channel Polska dostępny jest w sieci UPC Polska na pozycji 518 na dekoderach Horizon i Kaon oraz na pozycji 573 na dekoderach Mediabox. Okres „otwartego okna” dla Golf Channel Polska kończy się 31 sierpnia.

* * *

Golf Channel Polska HD: sportowo-lifestyle’owy kanał TV uruchomiony w marcu 2017 r., na podstawie umowy z NBC Universal/Golf Channel, oraz w bliskiej współpracy z PGA TOUR. Program zawiera transmisje na żywo z najbardziej prestiżowych zawodów golfowych na świecie oraz programy rozrywkowe, podróżnicze i szkoleniowe. Golf Channel Polska jest dostępny w jakości HD, 24 godziny na dobę, z polskim komentarzem, na platformie satelitarnej Cyfrowego Polsatu, platformie satelitarnej Canal+, oraz w wiodących sieciach cyfrowej telewizji kablowej, m.in. UPC Polska, Vectra, Multimedia Polska i Netia.

UPC Polska jest konwergentnym operatorem, liderem cyfrowych usług, oferującym nowoczesne rozwiązania telewizyjne, internet oparty na światłowodzie oraz telefonię mobilną i stacjonarną dla klientów indywidualnych i biznesowych. UPC troszczy się o klientów i zaspokaja ich potrzeby w nowoczesnym świecie, inwestując w technologie przyszłości, treści i najlepszą gigabitową sieć w Polsce. Dzięki temu wprowadziło do swej oferty oparty na światłowodzie internet o prędkości 1 Gb/s. Wysoka jakość usług oraz obsługi doceniana jest przez klientów – według badania NPS przeprowadzonego przez GemSeek Consulting UPC było najbardziej polecanym operatora w 2018 roku. Kontakt z bliskimi, dostęp do informacji czy rozwój biznesu z UPC stają się jeszcze prostsze, przynosząc radość z każdej chwili. Z usług UPC korzysta niemal 1,5 mln klientów. W zasięgu sieci UPC znajduje się ponad 3,5 mln gospodarstw domowych, w ponad 150 miejscowościach w Polsce. Więcej informacji o usługach UPC znajdziesz na www.upc.pl

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni