THE PLAYERS. Marzec 2020. Fot. Marek Sowa

Golf Channel Polska w centrum wydarzeń w TPC Sawgrass

Decyzja PGA TOUR o przerwaniu turnieju The Players oraz odwołaniu wszystkich wydarzeń w ciągu najbliższych tygodni była spodziewana i spotkała się ze zrozumieniem zawodników i fanów golfa.

 

 

Dynamiczny rozwój sytuacji w USA i na świecie w związku z epidemią wirusa COVID-19 spowodował, że zaledwie kilka godzin po pierwotnej decyzji o rozgrywaniu turniejów bez udziału publiczności, szef PGA TOUR Jay Monahan ostatecznie zdecydował o przerwaniu The Players.

 

 

Później podana została informacja o przełożeniu turnieju Masters na nieokreślony termin. Zawieszane są również turnieje Korn Ferry Tour, PGA Tour Champions, LPGA Tour oraz European Tour.

 

 

W ostatnich dniach w TPC Sawgrass miał miejsce szereg spotkań pomiędzy Golf Channel Polska a naszymi partnerami z PGA TOUR, Discovery, Golf Channel i NBC Universal. Jako Golf Channel Polska jesteśmy częścią międzynarodowej społeczności golfowej, będziemy informować naszych widzów na bieżąco o rozwoju wydarzeń i zmianach w ramówce stacji.

 

 

Pierwszy dzień The Players okazał się historycznym, ostatnim dniem gry w profesjonalnym golfie w dającej się przewidzieć przyszłości. Zamieszczamy unikalne zdjęcia z tego dnia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia Marek Sowa

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni