Golf Channel Polska dostępny dla wszystkich abonentów Platformy Canal+

Sportowo-lifestyle’owy kanał telewizyjny Golf Channel Polska dostępny będzie przez cały kwiecień  bez dodatkowych opłat dla wszystkich abonentów Platformy Canal+. W ciągu najbliższych tygodni, kibice golfowi będą mogli przypomnieć sobie najbardziej ekscytujące momenty ostatnich sezonów, a także obejrzeć nowe odcinki ulubionego talk-show.

Turnieje golfowe na całym świecie zostały wstrzymane do maja. Nie oznacza to jednak, że golfiści skazani są na stagnację i rozbrat ze swoją ukochaną dyscypliną. Golf Channel Polska otwiera archiwa i przypomina najbardziej emocjonujące momenty turniejów PGA TOUR ostatnich lat. W kwietniu m.in.:

wielki, historyczny powrót legendarnego Tigera Woodsa podczas TOUR Championship presented by Coca-Cola 2018, z chwytającym ze serce komentarzem Jacka Persona;

 

 

niesamowita gra i dominacja Rory’ego McIlroya podczas Arnold Palmer Invitational presented by Mastercard 2018 oraz The PLAYERS Championship 2019;

 

 

The NORTHERN TRUST 2017, gdzie w dogrywce spotkali się dwaj wielcy: Dustin Johnson i Jordan Spieth;

 

pokaz maestrii i niemal perfekcyjna gra Dustina Johnsona, w pięknej, hawajskiej scenerii podczas Sentry Tournament of Champions 2018;

 

 

 

filmowa historia i pojedynek „cios za cios” Alexa Norena i Jasona Daya podczas dogrywki Farmers Insurance Open 2018;

 

 

jeden z najbardziej spektakularnych finiszów golfowych Jordana Spietha podczas Travelers Championship 2017.

 

 

 

… i nie tylko. Kibice golfowi zostaną zabrani na prawdziwą podróż pełną wspomnień po ostatnich trzech sezonach PGA TOUR.

 

Dodatkowo: na antenę Golf Channel Polska z nowymi odcinkami powraca Feherty. Pierwszym gościem w nowej serii będzie jeden z najwybitniejszych europejskich golfistów, oraz świetny rozmówca: Szwed Henrik Stenson. Panowie rozmawiają o pamiętnym sezonie, w którym gość programu wygrał zarówno Puchar FedExa – główną nagrodę PGA TOUR, jak i Race to Dubai – całosezonowy ranking European Touru, wspominają pięć występów w Ryder Cup, srebrny medal na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro, oraz niesamowity pojedynek z Philem Mickelsonem podczas The Open 2016. Premiera: 6 kwietnia o 22:00.

Golf Channel Polska dostępny jest na Platformie Canal+ na pozycji 125.

 

 

* * *

Golf Channel Polska HD: sportowo-lifestyle’owy kanał TV uruchomiony w marcu 2017 r., na podstawie umowy
z NBC Universal/Golf Channel, oraz w bliskiej współpracy z PGA TOUR. Program zawiera transmisje na żywo
z najbardziej prestiżowych zawodów golfowych na świecie oraz programy rozrywkowe, podróżnicze
i szkoleniowe. Golf Channel Polska jest dostępny w jakości HD, 24 godziny na dobę, z polskim komentarzem, na platformie satelitarnej Cyfrowego Polsatu, platformie satelitarnej Canal+, oraz w wiodących sieciach cyfrowej telewizji kablowej, m.in. UPC Polska, Vectra i Multimedia Polska.

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni