Silesia Cup

Finał Silesia Business & Life Golf Cup już w sobotę, w Siemianowicach!

Już 8 lipca, na polu golfowym w Siemianowicach Śląskich, odbędzie się finał polskiego cyklu turniejów golfowych Silesia Business & Life Golf Cup.

Turnieje eliminacyjne poprzedzające finał całego cyklu zorganizowano na Gran Canaria, w Hiszpanii oraz w Tajlandii. Później rywalizacja przeniosła się do Polski. Po kilku turniejach na terenie naszego kraju, w Rajszewie, Sierra GC i Siemianowicach cykl powróci do Siemianowic, gdzie  zakończy się Wielkim Finałem. Dzień wcześniej odbędzie się runda treningowa.

Silesia Business & Life Golf Cup powstał w 2011 roku z inicjatywy Klaudiusza Sevkoviča – działacza sportowego, filantropa, samorządowca, uczestnika Big Brothera, prezentera programów telewizyjnych i oczywiście zapalonego golfisty. Jest to wydarzenie, które przyciąga w jedno miejsce wielu wspaniałych ludzi świata biznesu, sportu, mody, kultury i telewizji.

Podczas finału w Siemianowicach Śląskich zobaczyć będzie można w akcji między innymi: jednego z najlepszych polskich hokeistów, aktualnie komentatora hokeja na lodzie, Mariusza Czerkawskiego, byłego piłkarza, obecnie dyrektora sportowego Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, Tomasza Iwana, mistrzów Snowboardu, prywatnie pasjonatów golfa Michała i Mateusza Ligockich, byłego lekkoatletę Marka Plawgo, obecnie dyrektora marketingu odpowiadającego za imprezy sportowe w mieście Łodzi, Będą też: Szymona Ziółkowski – mistrz olimpijski w Rzucie Młotem, poseł na sejm VII kadencji oraz  byli kadrowicze Reprezentacji Polski- Radosław Gilewicz czy Piotr Świerczewski.

Polecamy!

Więcej informacji: http://silesiaevent.pl/golf-cup/golf-cup-2017/

 

Tekst: Katarzynka

Foto: Silesia Business & Life Golf Cup

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni