MG&CC

Finał Mercedes Trophy w Naterkach już w ten weekend!

Już w najbliższą sobotę i niedzielę niezwykle malownicze pole Mazury Golf&Country Club gościć będzie polski finał Mercedes Trophy. Patronem Mediowym tego wydarzenia jest Golf Channel Polska! Oprócz rywalizacji sportowej, oczywiście nie obędzie się też bez licznych atrakcji specjalnych! Fantastyczne widoki w bonusie!

Mercedes Trophy łączy w sobie to, co miłośnicy golfa i pięknych samochodów lubią najbardziej – emocje i zamiłowanie do estetyki. 13. edycja składa się z dwóch turniejów eliminacyjnych, finału krajowego i wielkiego światowego finału w Stuttgarcie. Mercedes Trophy jak co roku staje się również okazją do wygrania wielu atrakcyjnych nagród, wsparcia szczytnego celu, a przede wszystkim uczestniczenia w bogatym w atrakcje wydarzeniu.

Mercedes-Benz od wielu lat wspiera golf, czego dowodem jest jego obecność przy najważniejszych golfowych wydarzeniach dla zawodowców i amatorów. W tym sezonie będzie podobnie. Marka jest sponsorem i promotorem najważniejszych zawodowych turniejów golfowych, w tym wielkoszlemowych Masters, The Open i PGA Championship oraz słynnego Ryder Cup, dzięki temu ugruntowała swoją pozycję jako jednego z największych patronów i promotorów golfa na świecie. Sport ten stał się idealnym narzędziem budowania sportowego wizerunku motoryzacyjnego giganta.

Amatorska seria Mercedes Trophy została zainaugurowana dwadzieścia cztery lata temu, bardzo szybko stała się doskonałą i długofalową platformą do podtrzymywania relacji z klientem firmy. Jak obliczono, co roku w cyklu dla amatorów bierze udział ponad 60 tysięcy golfistek i golfistów z 60 krajów, którzy walczą o udział w światowym finale serii, w motoryzacyjnej kolebce świata – Stuttgarcie.

Ukoronowaniem polskiej edycji Mercedes Trophy będzie turniej główny, który w tym sezonie wraca na malownicze pole golfowe Mazury Golf&CC. Świetna możliwość do otwarcia sezonu wakacyjnego! Co więcej Mercedes Trophy to nie tylko emocje sportowe, ale również bogate w atrakcje wydarzenie. Organizatorzy zapewniają pokazy najnowszych modeli marki Mercedes-Benz, konkursy i udział gości specjalnych. To tylko niektóre z niespodzianek przewidzianych na tegoroczną edycję. Turniej Mercedes Trophy od wielu lat wspiera również działalność charytatywną. W zeszłym roku zebrane fundusze zasiliły konto Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach, a w tym roku uzbierana kwota trafi na ręce Fundacji Polsat.

Ukoronowaniem rozgrywek krajowych będzie wielki światowy finał w Stuttarcie. Kilkudniowy program wydarzenia zawsze obfituje nie tylko w rywalizację golfową, lecz także w atrakcje związane z motoryzacją. W planie jest m.in. wizyta w nowoczesnej fabryce Mercedes-Benz oraz w Mercedes-Benz Museum, pełnym przepięknych samochodów, tworzących historię marki spod znaku trójramiennej gwiazdy.

Warto tam być!

 

Program

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni