Adrian Meronk. Celtic Classic. Fot: Pietro Gobino

RUNDA FINAŁOWA CELTIC CLASSIC OD 15.30

Szanowni Państwo. Zmieniamy termin dzisiejszej transmisji z finałowej rundy Celtic Classic, rozpoczynając wcześniej – o 15.30 – chwilę przed tym, kiedy Adrian Meronk wchodzić będzie na pierwsze tee. Życzymy miłego oglądania. 

 

Poniżej przypominamy raczej spektakularne wydarzenia z rundy trzeciej:

RUNDA TRZECIA – WYBUCHOWA!

64

 

Adrian grał w sobotę fantastycznie, uzyskując swój najniższy dotychczasowy rezultat na European Tour, drugi wynik dnia i awansując z rozmachem na dzieloną pozycję czwartą, z zaledwie trzema uderzeniami straty do lidera! W niedzielę wystąpi zatem w przedostatniej grupie, a my od 16.00 będziemy mogli śledzić jego poczynania w transmisji Golf Channel Polska.

 

 

Fajerwerki rozpoczął od nieznośnie solidnych sześciu parów z rzędu, co w połączeniu z końcówką drugiej rundy, gdzie zagrał również sześć parów na ostatnich sześciu dołkach, daje dwanaście nieznośnie solidnych parów z rzędu.

 

 

Pary oczywiście to fajna rzecz, ale Adrian zdecydowanie preferuje birdie, których festiwal rozpoczął się na siódmym dołku. Od tego czasu Adriano zupełnie odjechał, trafiając siedem birdie i pięć parów, kończąc rundę w 64 uderzeniach!

 

 

Pytany jak mu się grało, odpowiedział skromnie z zauważalną nutą satysfakcji: „Hej, bardzo solidnie się grało 🙂. Ogólnie fajnie dzisiaj się czułem i jestem zadowolony z dnia 🙂”. Nic dodać, nic ująć.

 

 

Na prowadzenie wysunął się Szkot Connor Syme (-15), który jako jedyny w całej stawce 75 graczy zdołał zanotować niższą od Adriana rundę, jednak warto zaznaczyć, o jedno skromne uderzenie.

Syme zdetronizował wczorajszego lidera – Sama Horsfielda (-14), który plasuje się teraz na miejscu drugim. Trzeci jest Sebastian Soderberg, z którym właśnie  Adrian wystąpi w finale.

Na miejscu czwartym oprócz Polaka (-12)  znaleźli się jeszcze: Andrew „Beef” Johnston i Thomas Detry.

 

***

 

Adrian rozpoczyna FINAŁ o godzinie 15.35. Nasza transmisja zostaje przyspieszona w stosunku do planowanej i rozpoczynamy o 15.30! #KIBICUJEMY! 

 

 

#GoMeronk!

 

 FINAŁ Celtic Classic w Golf Channel Polska:

niedziela – od 15.30 – LIVE

Komentuje: Jacek Person

LIVESCORING TUTAJ

 

Depeszował: Adrian Meronk

Zdjęcie: Pietro Gobino

Filmy wyłuskał: Mateusz Bochnacki

Napisała: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni