Festival Golf Cup

Festival Golf Cup.

W poniedziałek, w Sierra Golf Club odbędzie się FESTIVAL GOLF CUP 2019. To już druga edycja „najweselszego” turnieju golfowego w Polsce łączącego świat rozrywki i kultury ze światem sportu i biznesu. Turniej jest zwieńczeniem festiwalu Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie.

Pomysłodawcą turnieju i jego duszą był śp. Tomek Alber – człowiek orkiestra, producent wielu przedsięwzięć kulturalnych, manager artystów i niezwykle wesoły i kochający ludzi człowiek. Chcemy kontynuować pomysł Tomka jednocześnie pamiętając o Nim. W tym roku uczestnicy turnieju powalczą między innymi o puchar im. Tomka Albera. 

W turnieju wezmą udział zaproszeni celebryci, artyści estradowi i gwiazdy sportu, m.in.: Piotr Gąsowski, Marcin Wójcik, Mateusz Ligocki, Tadeusz Drozda. Każda z tych osób zostanie Liderem grupy, do której w drodze losowania dołączy trzech uczestników, tak aby skompletować czteroosobowe flighty. Zespoły będą rywalizowały ze sobą na pełnym osiemnstodołkowym polu. Wynik netto całej drużyny to 1/3 sumy. Pozostałe punkty będą do zdobycia w konkursach „Longest Drive” i „Nearest to the Pin” rozgrywanych na ustalonych dołkach. Opcjonalnie rozegrany zostanie jeszcze konkurs „Hole-in-one”.

Po turnieju i emocjach sportowych wszystkich uczestników turnieju odbędzie się część rozrywkowa, bankiet i wiele innych atrakcji.

 

 

 

 

 

 

 

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni