Feherty – Season: 2017 — Pictured: David Feherty, Patrick Reed — (Photo by: Bob Levey/ Golf Channel)

David Feherty vs Patrick Reed!

Patrick Reed ma w sobie sporo charyzmy. Nie inaczej jest w przypadku Davida Feherty. Kiedy jednak dwie tak intensywne osobowości spotkają się w jednym miejscu na wspólnej rozmowie, spodziewać można się wszystkiego.

 

 

Patrick ma na swoim koncie już pięć zwycięstw na PGA Tour, w tym największe i jak na razie ostatnie,  podczas The Barclays, rok temu. Znany jest jednak przede wszystkim jako absolutnie genialny członek amerykańskiej drużyny Ryder Cup, istny wulkan emocji i postrach każdego, kto stanie na jego drodze! Wołają na niego Captain America! Najlepszy w ostatnich dwóch edycjach Ryder Cup, w których wystąpił do tej pory, obu wygranych przez Team USA. Jego niedzielny pojedynek w Hazeltine z Rorym McIlroyem to absolutna klasyka.

 

 

David wybrał się na spotkanie z Patrickiem do Houston. Panowie rozmawiali między innymi o: grze w University of Georgia, o Auguście, o jego niesamowitych wyczynach w Ryder Cup, doświadczeniach podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio oraz o swojej żonie, a kiedyś również caddie – Justine.

 

Opracowała: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni