FEHERTY — „Matthew McConaughey” — Pictured: (l-r) — (Photo by: Rick Kern/Golf Channel)

Matthew McConaughey gościem Feherty’ego

Kiedy spotyka się dwóch niekwestionowanych mistrzów w swoim fachu, można być pewnym dwóch rzeczy: wzajemnego szacunku i inspirującej rozmowy. Jeśli do tego dorzucimy szczyptę zgryźliwości i złośliwości oraz kilka porcji poczucia humoru, to takie spotkanie będzie niepowtarzalną gratką dla wszystkich obserwujących. Zdobywca Oscara Matthew McConaughey i nominowany do nagrody Emmy gospodarz talk show David Feherty spotkają się na pogawędce.  

 

 

David Feherty nie jest typowym prowadzącym talk show. To elektryzująca i przyciągająca postać. Nie bawią go przewidywalne żarty, dziecinne zabawy z gośćmi, nie akceptuje poprawności politycznej. To były golfista, charyzmatyczny, ekscentryczny, doświadczony życiowo i bezczelny w rozmowie człowiek. Jeśli ma ochotę zapytać byłego Prezydenta Stanów Zjednoczonych o bieliznę, po czym zasugerować że nosi on stringi – zrobi to. Gośćmi Feherty’ego są zarówno przedstawiciele środowiska golfowego, ale także m.in. filmu i polityki. Opowiadają o swoim życiu, wzlotach i upadkach, doświadczeniach golfowych, dzięki charakterowi prowadzącego nie omijając tematów, które zazwyczaj stanowią tabu podczas tego typu programów.

 

 

Gościem Feherty’ego jest gwiazda Hollywood, zdobywca Oscara – Matthew McConaughey. Wywiad odbył się w malowniczym klubie golfowym Spanish Oaks Golf Club w Austin, w Teksasie. Panowie najpierw rozegrali kilka dołków, a następnie usiedli w budynku klubowym. McConaughey wskazywał związki golfa z aktorstwem – w obydwu tych zawodach największym wrogiem jest napięcie. Opowiadał o swoich golfowych początkach: najpierw rozegraniu swoich pierwszych dołków po namowie swojego brata Patricka, następnie pracy zarobkowej na polach oraz biciu rekordów liczby rozegranych dołków w ciągu jednego dnia. Feherty pytał także o najważniejsze filmy w karierze Matthew: „Uczniowską balangę”, „Czas zabijania” oraz odejście od grania w komediach romantycznych.

 

 

„Alright, Alright, Alright”

 

 

 

Premiera programu odbyła się w poniedziałek, 5 czerwca 2017, o 22:00.

 

Przygotowała: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni