Feherty, Sezon: 2017 — David, Feherty, Justin Thomas – (Photo by: Jessica Danser/ Golf Channel)

„Klub 59”, czyli: David Feherty kontra Justin Thomas!

Justin Thomas wygrywając w niedzielę, rozgrywany w Korei  CJ CUP @ NINE BRIDGES, zdobył swój już siódmy tytuł PGA Tour, a piąty w tym roku kalendarzowym! Wygrał ostatni FedExCup, zdobył tytuł Gracza Roku  PGA Tour, zwyciężył w swoim pierwszym turnieju wielkoszlemowym  i jest trzecim  zawodnikiem w Rankingu Światowym. Aktualnie to absolutnie najgorętszy gracz globu!

 

Golf Channel Polska właśnie na dzisiaj, czyli jakąś dobę po ostatnim zwycięstwie na wyspie Jeju, zaplanował premierowy odcinek wywiadu Davida Feherty’ego z Justinem Thomasem, przeprowadzony tuż po wygraniu przez niego PGA Championship!

Przypadek? Nie sądzę…

David Feherty, nominowany w 2014 roku do nagrody Emmy, w kategorii Wybitna Osobowość Sportowa, udał się tym razem na Florydę, do domu Justina Thomasa, gdzie w zwyczajowo w niezobowiązującej atmosferze, przeprowadzona została fascynująca rozmowa.  Panowie gaworzyli m.in. o przełomowym sezonie 24-letniego wirtuoza golfa, zwycięstwie w PGA Championship i bardzo ekskluzywnym „Klubie 59”, którego obaj, każdy oczywiście na swój sposób, są członkami.

 

Premiera w Golf Channel Polska, w poniedziałek, o godzinie 22.00

Tego nie można przegapić!

 

 

Napisała: Kasia Nieciak

 

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni