Fot. Shots on the Fairway

Drużynowe ME, dywizja 2 – od piątku faza match play.

Zakończył się drugi dzień stroke play podczas Drużynowych Mistrzostw Europy, Dywizja 2, które odbywają się na polu Rosa Private GC. Od piątku do soboty zawodnicy będą walczyć w match playach.

Czwartkowa runda zadecydowała o rozstawieniu drużyn w dwóch koszykach: A i B. Do grupy walczącej o miejsca 1-4 awansowały: Szwajcaria, Słowenia, Walia i Belgia. Natomiast w gronie drużyn 5-8 zmierzą się: Estonia, Słowacja, Polska i Turcja.

W klasyfikacji indywidualnej najniższy wynik uzyskał Zan Luka Stirn ze Słowenii (-1). Kolejnym najniższym rezultatem było 69 uderzeń, który zanotowało aż pięciu zawodników Carl Hellat (Estonia), Perry Cohen (Szwajcaria), Luka Naglic (Słowenia), Ben Chamberlain (Walia) i Alexandre Bailly (Belgia) .

Alejandro Pedryc zagrał dziś najlepiej wśród Polaków, uzyskując rezultat 71 i tym samym plasuje się najwyżej z biało-czerwonych w klasyfikacji indywidualnej, na 17 pozycji (147). Miejsca 27-29 zajmują po kolei Jakub Urbański (150), Andrzej Wierzba (150) i Jan Szmidt (151). Philipp Pakosch (151) oraz Jakub Matuszek (165) uplasowali się odpowiednio na 33 i 46 miejscu. Jutro Polacy zmierzy się ze słowackimi zawodnikami.

Wyniki stroke play indywidualne TUTAJhttps://goo.gl/D4AQoJ
Wyniki drużynowe TUTAJ.   https://goo.gl/QLsZaK

Livescoring match play A TUTAJhttps://goo.gl/Ev4ws3
Livescoring macth play B TUTAJhttps://goo.gl/uE7ASe

Fot. Shots on the Fairway

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni