Zwycięski „Zember”.

W piątek rozegrany został ProAm przed rozpoczynającym się dzisiaj turniejem z cyklu Alior Bank PGA Polska Tour – Kalinowo Open . Zwyciężyła drużyna pod dowództwem gospodarza – Tomka Zembrowskiego, którego wspierali dzielnie Kasia Jasińska, Tomek Madzio i Irek Zienkiewicz. 

Ekipa Tomka zwyciężyła z wynikiem (-28) . Smaczku dodaje fakt, że dla Kasi był to pierwszy turniej w życiu. Poza tym popisała się ona też trafieniem prosto do dołka, z siedemdziesięciu metrów, na birdie!

 

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, stoi, buty i tekst

 

Tylko jedno uderzenie więcej zanotowała drużyna Sławka Pawlińskiego, w składzie: Aleksandra Grajek, Robert Szaumkessel i Wiesław Knobloch.  Na miejscu trzecim, z wynikiem(-22)  znalazł się Maks Sałuda wraz ze wspierającymi go:  Ewą i Piotrem Lazowskimi oraz Łukaszem Warmblerem.

Gratulujemy!

 

***

 

Kalinowe Pola to pole typu „parkland”. Zaprojektowano je, aby było wyzwaniem dla zaawansowanych golfistów, grających z białych tee, a równocześnie łagodne i ciekawe dla graczy początkujących, startujących z żółtych.

Po turnieju ProAm odbędzie się turniej główny o charakterze typowo sportowym, w którym amatorzy i Pro będę rywalizować  w oddzielnych kategoriach. Niezmiennie amatorzy zmierzą się w formacie Strokeplay brutto oraz Strokeplay netto. Organizatorzy nie zapomnieli również o nagrodach dla najlepszej kobiety i najlepszego juniora.

W tegorocznym cyklu, już po raz czwarty, amatorzy będę mieli szanse rywalizować w dodatkowej klasyfikacji generalnej. Podczas każdego turnieju z serii PGA Polska Tour będą oni walczyć w oddzielnym rankingu, a zwycięzcy otrzymają nagrodę ufundowaną przez firmę Travel&Action – pobyt oraz nielimitowaną grę w Hotelu Barcello Costa Ballena.

Dodatkowo podczas każdego ProAmu za Hole in Oen będzie do zdobycia pobyt w Hotelu Fairmont Ajman wraz z 5 rundami golfa w terminie 9-16 listopada.

Nagroda dla zawodowców za pierwsze miejsce wyniesie 5500 PLN, dla amatorów PGA Polska wraz z partnerami przygotowała wyjątkowe nagrody rzeczowe. Oprócz tego przewidziane jest wiele atrakcji oraz dodatkowych konkursów. Między innymi konkurs nearest to the pin by Alior Bank, w którym nagrodą będzie konto Private Banking na rok za darmo oraz konkurs nearest to the pin by Jaguar, gdzie do zdobycia będzie Jaguar na weekend. Firma Masters Golf przygotowała konkurs, w którym do zdobycia będą nagrody marki Druh.

Partnerami wspierającymi turniej są: Jaguar, Arch Desk, Golf Garden, Travel and Action, 2XU, MMGolf, Golf Team, Srixon, Wilson i Druh.

 

#Kibicujemy!

Wyniki ProAm

Livescoring Kalinowo Open

 

Zdjęcia i inspiracja: Facebook Tomka Zembrowskiego.

Napisała: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni