Fot: PGA Polska

Drużyna PGA Polska walczy w International Team Championship w Grecji.

Po drugim dniu rozgrywek w International Team Championship reprezentacja PGA Polska awansowała na 14. pozycję. Na prowadzeniu znajdują się reprezentanci Irlandii.

Drużyna PGA Polska, w której składzie występują Martyn Proctor, Jakub Ossowski i Maksymilian Sałuda, poprawiła swój wczorajszy wynik o cztery uderzenia, co skutkowało awansem o dwie pozycje.

 

Turniej International Team Championship, to najważniejsze zawody dla krajów zrzeszonych w PGAs of Europe. W zawodach wzięło udział 21 drużyn złożonych jedynie z trenerów golfa posiadających klasyfikację PGA Fully Qualified Golf Professional. Turniej rozgrywany jest na polu Dunes w Grecji. Jakub Ossowski, Maksymilian Sałuda i Martyn Proctor do gry w turnieju wytypowani zostali na podstawie klasyfikacji rankingu Order of Merit.

 

 

Po drugim dniu zawodów na prowadzenie wysunęła się drużyna z Irlandii, która awansowała z drugiej pozycji. Na drugim miejscu, ze stratą 2 uderzeń do liderów, znajdują się Szkoci, którzy spadli o jedną pozycję. Trzecie miejsce ex aequo należy do drużyn z Holandii i Włoch.

 

Już jutro kolejny dzień rozgrywek. Trzymamy kciuki za drużynę PGA Polska!

 

Wyniki znajdują się tutaj.

 

 

Źródło: Angelika Eratowska/PGA Polska

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni