Fot: Strzały na fairwayu

Drużyna Darka Bobińskiego zwycięża w ProAm AMC Aviation PGA Polska!

Trzeci turniej z cyklu Alior Bank PGA Polska Tour 2018 rozpoczął się tradycyjnie Pro-Amem. 22. drużyny składające się z trzech amatorów i jednego zawodowca rywalizowały pod Częstochową, w Rosa Private Golf Club. Dwa najlepsze wyniki Strokeplay Netto na dołku stanowiły wynik zespołu.

Ponownie jak w ostatnim turnieju w Szczecinie – najlepsza okazała się drużyna Darka Bobińskiego. Tym razem w składzie Witold i Ignacy Smoniewski oraz Nikodem Świacki, osiągnęli wynik 123 czyli -21. Drugie miejsce zajęła drużyna Mike’a O’Briena w składzie Andrzej i Leon Krawczyk oraz Bogdan Bigus (-17). Taki sam wynik, lecz z nieco słabszą drugą dziewiątką, uzyskała drużyna w składzie Brian Messing, Roman Piaskowski, Piotr Piecyk i Zygmunt Talak.

Na 17. dołku podczas trwania turnieju odbył się konkurs Nearest to the Pin by Alior Bank, gdzie na zwycięzcę czekało roczne, bezpłatne konto w Alior Private Banking. Najlepszy okazał się Kamil Skóra –  który startował z 17 dołka i to był jego pierwszy strzał dnia.

Po turnieju odbył się konkurs Jaguar Nearest to the Pin – gracze uderzali z tarasu na green dziewiątego dołka. Samochód Jaguar na weekend wygrał Michał Nowiński. Niezwykłą kulturą golfową i znajomością etykiety wykazali się aplikanci Sebastian Grudzień i Paweł Dudzik, którzy wraz z podopiecznymi juniorami postanowili naprawić wszystkie pitchmarki, które powstały w trakcie rozgrywania konkursu. Brawo!

Dziękujemy partnerom: Jaguar, SAP, Grupa SKAT, 2XU, Travel and Action, Centrum Golf, Dr Irena Eris, MMGolf, Masters Golf i Wilson Golf.

***

Po pierwszej rundzie turnieju głównego na prowadzeniu, z fantastycznym wynikiem (-6) znajduje się bardzo międzynarodowa, czołówka zawodowców: Czech – Tadeas Sedlacek, Węgier – Tamas Lugosi i Polak – Thomas Bosco – Cwiok! W kategorii amatorów prowadzi Dorota Zalewska, z wynikiem (-2)!

Dzisiaj runda finałowa. Kibicujemy!

 

https://www.golfbox.dk/livescoring/tour/?language=2057#/competition/1616081/leaderboard/1694953

 

Źródło: PGA Polska

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni