#TaylorMadeDrivingRelief

Sport na żywo już 17 maja w Golf Channel Polska!

Transmisje sportowe stopniowo wracają do telewizji, a jedną z pierwszych w Polsce będzie charytatywny pojedynek TaylorMade Driving Relief na antenie Golf Channel Polska. 17 maja o 20:00 zmierzą się ze sobą gwiazdy PGA TOUR: Rory McIlroy i Dustin Johnson staną naprzeciwko Rickiego Fowlera i Matthew Wolffa. Nagrodą będą 4 miliony dolarów na cele charytatywne.

 

 

Pandemia koronawirusa bezlitośnie zatrzymała świat sportu kilka tygodni temu. Stopniowo jednak transmisje sportowe wracają do telewizji, a rozpocznie je prawdziwa golfowa niespodzianka. Jedną z pierwszych okazji do podziwiania gwiazd sportu na żywo będzie TaylorMade Driving Relief – pojedynek gwiazd golfa, 17 maja w Golf Channel Polska.

 

 

Naprzeciwko siebie stają dwa gwiazdorskie duety. Pierwszy zespół stanowią: golfista numer 1 na świecie: Rory McIlroy i 20-krotny zwycięzca turniejów PGA TOUR: Dustin Johnson.

Druga drużyna to: ulubieniec publiczności, jeden z najlepszych golfistów ostatnich lat: Rickie Fowler oraz 21-letnia nowa gwiazda o unikatowym, niepodrabialnym stylu uderzenia: Matthew Wolff.

 

 

Walka toczyć się będzie o 4 miliony dolarów na cele charytatywne: McIlroy i Johnson będą swoją grą zbierać fundusze dla American Nurses Foundation – Amerykańskiej Fundacji Pielęgniarek, a Fowler i Wolff dla CDC Foundation – Fundacji Centrów Kontroli i Prewencji Chorób.

Gospodarzem meczu będzie Seminole Golf Club na Florydzie – od wielu lat uważane za jedno z najlepszych pól golfowych świata. Co więcej, będzie to historyczne, pierwsze transmitowane stamtąd wydarzenie.

 

 

Transmisja w Golf Channel Polska:

w niedzielę, od 20:00.

 

Komentuje: Jacek Person.

 

 

Po kilkutygodniowej przerwie wznawia rozgrywki również PGA TOUR – najbardziej prestiżowy cykl zawodów golfowych świata. Na 11 czerwca zaplanowany jest pierwszy turniej Charles Schwab Challenge w Fort Worth w Teksasie. Ze względu na dużą liczbę odwołanych zawodów, każdy kolejny turniej jest okazją do zdobycia niezbędnych punktów w rankingu FedExCup. Zatem niebawem możemy co tydzień spodziewać się najlepszych zawodników i emocjonującej walki na każdym dołku, bowiem już 18 czerwca rozpoczyna się RBC Heritage, a 25 czerwca Travelers Championship. Transmisje z PGA TOUR co tydzień w Golf Channel Polska.

 

Zapraszamy!

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni