Drugi sezon „Driven: droga do sukcesu” w Golf Channel Polska

Zapraszamy na drugi sezon serii – „Driven: droga do sukcesu”, opowiadający o rywalizacji najlepszych amerykańskich drużyn uniwersyteckich. 

 

Producentem serialu, który oczywiście nie omieszka się w nim pokazywać, jest pięciokrotny zwycięzca na PGA TOUR – Rickie Fowler, który przed przejściem na zawodowstwo był gwiazdą ligi NCAA i Oklahoma State University, w której barwach zdobywał pięć tytułów uniwersyteckich.

Innymi gwiazdami pojawiającymi się w serialu będą filary drużyny  Oklahoma State University: Matthew Wolff – teraz już zwycięzca na PGA TOUR i Viktor Hovland, który triumfował tam już dwukrotnie.

W pierwszym odcinku drugiej serii: W drodze po swoje 11 mistrzostwo kraju, Oklahoma State wyeliminowała Auburn i Alabamę. Teraz, obydwa te zespoły są żądne rewanżu. Jedna z największych rywalizacji w sporcie akademickim rozpoczyna się na nowo!

Premierowe odcinki nowej serii pokazywać będziemy co dwa tygodnie.

PREMIERA pierwszego z nich w niedzielę, 13 czerwca, o godzinie 20.30.

Odcinek drugie: Sezon ligi NCAA rozkręca się, a rytm nadają jej potężne Oklahoma State, Auburn i Alabama. Gwiazda PGA TOUR – Rickie Fowler, robi specjalną prezentację dla mistrzów kraju. PREMIERA 27 czerwca o 20.30.

Odcinek trzeci: Oklahoma State kontynuuje drogę do mistrzostw NCAA, walcząc w Big 12 Championships. Viktor Hovland i Matt Wolff mają szanse na tytuł Gracza Roku. Alabama i Auburn stają ze sobą twarzą w twarz w mistrzostwach SAC. PREMIERA 11 lipca o 20.30.

 

Zapraszamy.

 

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni