Driven

Driven: droga do sukcesu – odcinek czwarty

Zapraszamy na nową serię – „Driven: droga do sukcesu”, opowiadającą o rywalizacji dwóch golfowych drużyn uniwersyteckich – Oklahoma State Cowboys i Oklahoma Sooners.

 

Producentem serialu, który oczywiście nie omieszka się w nim pokazywać, jest pięciokrotny zwycięzca na PGA TOUR – Rickie Fowler, który przed przejściem na zawodowstwo był gwiazdą ligi NCAA i Oklahoma State University, w której barwach zdobywał pięć tytułów uniwersyteckich.

Innymi gwiazdami pojawiającymi się w serialu będą filary drużyny  Oklahoma State University: Matthew Wolff – teraz już zwycięzca na PGA TOUR i Viktor Hovland, który triumfował tam już dwukrotnie.

W pierwszym odcinku zobaczymy jak dziesięciokrotni mistrzowie Stanów Zjednoczonych: Oklahoma State Cowboys przygotowują się do turnieju, w którym ich celem będzie odebranie tytułu rywalom z Oklahoma Sooners.

W odcinku drugim: Oklahoma State Cowboys zaczynają sezon od meczów m.in. z Florida Gators i Tempe. Idzie im świetnie, ale rywale z Oklahoma Sooners również wygrywają kolejne spotkania.

Odcinek trzeci: Sezon wkracza w fazę play-off: aby zdobyć swój 11-sty tytuł mistrza NCAA, Oklahoma State Cowboys muszą wyeliminować swoich rywali: Oklahoma Sooners.

Odcinek czwarty: Nadszedł czas na wielki finał rozgrywek: Oklahoma State Cowboys walczą o tytuł z Alabama Crimson Tide!

 

Serial składa się z czterech odcinków. Premierowe odcinki pokazywać będziemy co dwa tygodnie.

 

PREMIERA pierwszego z nich w niedzielę, 21 marca, o godzinie 19.30.

PREMIERA odcinka drugiego 4 kwietnia, o 20.00.

PREMIERA odcinka trzeciego  18 kwietnia, o 19.30.

 

 

Zapraszamy.

 

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni