Elle Fox. Copperas Cove. Drive, Chip & Putt Championship. Augusta National Golf Club. 2016. EPA/TANNEN MAURY Dostawca: PAP/EPA.

Drive, Chip & Putt

Drive, Chip & Putt to najsłynniejsze amatorskie rozgrywki dla dzieci i młodzieży, organizowane od 2013 roku przez: Masters Tournament, United States Golf Association i PGA of America. 

 

 

Drive, Chip & Putt to ogólnokrajowy konkurs dla młodych golfistów, którego celem jest rozwój gry poprzez skupienie się na trzech podstawowych umiejętnościach golfowych. Rejestracja do rozgrywek otwarta jest dla wszystkich dzieci w wieku 7-15 lat, a kwalifikacje lokalne dostępne są we wszystkich 50 stanach USA.

 

 

Poprzez wykorzystanie kreatywnego i konkurencyjnego ducha dziewcząt i chłopców Drive, Chip & Putt zapewnia początkującym, młodym golfistom możliwość rywalizacji z rówieśnikami w kwalifikacjach w całym kraju.

 

 

Uczestnicy, którzy awansują poprzez lokalne, subregionalne i regionalne kwalifikacje w poszczególnych kategoriach wiekowych, wśród dziewcząt i chłopców, zdobywają miejsce w finale krajowym, który odbywa się w … Augusta National Golf Club w niedzielę przed Turniejem Masters. Finał  transmitowany jest na żywo przez Golf Channel.

 

https://twitter.com/DriveChipPutt/status/1115048127201972224

 

 

 

 

Napisała: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni