Zdjęcie: Cy Cyr/Golf Channel

Ian Poulter zamyka autorską linię odzieżową

Kariera Iana Poultera w branży projektanta ubrań, niebawem dobiegnie końca.

Przez ostatnie kilka lat, Poulter pokazywał się na polach golfowych w ubraniach z własną metką, po tym jak zaczął w 2006 roku linię odzieżową, Poulter Design. W ten wtorek marka napisała Tweeta, że całkowicie zakończy działalność do 2 kwietnia, i zawierała dopisek od jej założyciela:

https://twitter.com/IJPDesign/status/839421938330189824/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw

„naszym celem od zawsze było prowadzenie biznesu, który był odzwierciedleniem mojej osobowości i pasji do gry. Produkty musiały być oryginalne i wysokiej jakości. Chciałem zaprezentować moje zamiłowanie do mody na polu, jak i poza nim”, Napisał Poulter. „ostatecznie jednak nie udało nam się znaleźć powodu, dla którego mielibyśmy kontynuować ten biznes, zwłaszcza, że po wielu latach inwestowania w niego, i niezliczonych próbach przekształcenia go, by miał formę zdatną do konfrontowania wciąż rosnącej konkurencji, nadal nie osiągnęliśmy miejsca na rynku, które by nas zadowalało”.

Poulter stracił dużą część poprzedniego sezonu z powodu kontuzji stopy, a w tym tygodniu startował z 202 miejsca w światowym rankingu. Tymczasowo Anglik gra w PGA Tour na dopuszczeniu medycznym i pozostało mu jedynie pięć turniejów, by wygrać 199.181$, lub zyskać 143 punkty FedEx Cup, w celu odzyskania pełnych przywilejów gry.

Morning Drive — Season: 4 — Pictured: -Ian Poulter, charlie Rymer,- (Photo by: Jessica Danser/Golf Channel)

Poultera będzie można oglądać w akcji już w tym tygodniu na Valspar Championship, oraz, dzięki zaproszeniu sponsora, podczas Arnold Palmer Invitational.

 

Autor: Will Gray | Tłum.: Jacek Gazecki

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni