Mazury Golf&Country Club. Fot. Kasia Nieciak

W Naterkach rusza Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

Luksusowa marka kosmetyczna od lat wspiera rozwój golfa w Polsce i m.in. dlatego stworzyła turniej golfa wyłącznie dla kobiet. W tym roku zawody Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup będą obchodziły swoje 15-lecie. Zostaną rozegrane w dniach 14-15 czerwca na polu Mazury Golf & CC.

Dwa dni zawodów to dwa dni grania w golfa, ale nie tylko. Ideą było stworzenie wydarzenia przyjaznego kobietom i dbającego o ich potrzeby, te pozaturniejowe również.

Może być zdjęciem przedstawiającym trawa, pole golfowe i przyroda

Kiedy golfistki grają ze sobą na polu golfowym, naturalnie liczy się sportowa rywalizacja. Natomiast po zakończonej rundzie chcemy się zrelaksować i bawić w przyjaznej atmosferze” – mówi Joanna Łodygowska, Szef Działu Komunikacji Dr Irena Eris. „Właśnie wtedy zawodniczki mają okazję do skorzystania z opieki, jaką zapewnia luksusowy Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris” – dodaje.

Może być zdjęciem przedstawiającym drzewo, przyroda, trawa i pole golfowe

Kobiety cenią to podejście. Dzięki temu turniej golfa cieszy się od lat ogromną popularnością, a wolne miejsca znikają na długo przed startem turnieju. W tym roku zapisy ruszyły 8 marca w Dzień Kobiet, ta symboliczna data ma potwierdzać, że Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to święto kobiecego golfa. Zainteresowanie przekroczyło oczekiwania organizatorów. Miejsca zostały wyprzedane w cztery tygodnie, a do zawodów wciąż pozostawały aż dwa miesiące.

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup obchodzi w tym roku swoje 15-lecie. Z tej okazji marka kosmetyczna przygotowała kilka niespodzianek, o których zawodniczki dowiedzą się dopiero na miejscu. Golfistki na pewno mogą się spodziewać rocznicowych koszulek od marki Chervo, która wspiera turniej. Z kolei marka Porsche zorganizuje jazdy testowe swoimi autami, a także ufunduje nagrody. Po raz kolejny partnerem turnieju jest doskonała szwajcarska manufaktura zegarkowa TAG Heuer, która zaprezentuje na turnieju swój model zegarka TAG Heuer Connected Golf ze specjalną golfową aplikacją. O szampańskie nastroje zadba G.H. Mumm.

Może być zdjęciem przedstawiającym trawa, pole golfowe i przyroda

Na pole Mazury Golf & CC przyjedzie modelka Karolina Pisarek, która dwa lata temu pierwszy raz spróbowała gry właśnie podczas Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. Będzie także spotkanie z blogerką i podróżniczką Anną Skurą.

Turniej odbywa się pod patronatem Polskiego Związku Golfa i jest turniejem I kategorii.

Więcej na stronie Drirenaerisgolf.com

Źródło: PZG

Zredagowała: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni