Fot: Dr Irena Ladies’ Golf Cup

W poniedziałek, w Naterkach rozpoczyna się Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup!

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to najbardziej prestiżowe zawody golfa kobiet w Polsce oraz jedne
z najbardziej znaczących w tej części Europy. Sklasyfikowany w I kategorii rankingowej Polskiego Związku Golfa turniej, odbędzie się po raz dwunasty.

 

 

W dniach 11-12 czerwca uczestniczki rywalizować będą na polu Mazury Golf & Country Club.
Dr Irena Ladies’ Golf Cup to dwa dni sportowej rywalizacji w międzynarodowym gronie. Turniej, będący jednym z najbardziej cenionych i prestiżowych kobiecych wydarzeń golfowych w tej części Europy, rozegrany zostanie na 36. dołkach, a towarzyszyć mu będą konkursy dodatkowe.

 

 

Panie zagrają o wyjątkowe nagrody, wśród których znajdą się m.in. statuetki od YES, nagrody od Deutsche Banku, marki TAG HEUER, koszulki Chervo ufundowane przez S’Portofino. Wszystko to w szampańskiej atmosferze, o którą zadba nowy partner turnieju – G.H. Mumm Champagne.

 

 

Po raz pierwszy partnerem turnieju jest Porsche Centrum Warszawa. Jedną w wyjątkowych tegorocznych nagród będzie również wyjazd na prestiżowy turniej do Cannes, którego partnerem jest marka Dr Irena Eris.

 

 

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to nie tylko sportowe emocje i wyjątkowe spotkanie towarzyskie. To również okazja do relaksu i możliwość skorzystania z oferty Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

Turniej z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę uczestniczek nie tylko z Polski, tegoroczne zawodniczki będą reprezentowały m.in. Estonię, Szwecję, USA czy Austrię.

 

 

Więcej o turnieju i jego uczestniczkach na: www.DrIrenaErisGolf.com  oraz www.Facebook/LadiesGolf

Źródło: Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

 

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni