Ella Walsh. Drive, Chip & Putt. Augusta National Golf Club in Augusta, Georgia, USA, 03 April 2022. EPA/TANNEN MAURY Dostawca: PAP/EPA.

Drive, Chip & Putt w Golf Channel Polska

Drive, Chip & Putt to najsłynniejsze amatorskie rozgrywki dla dzieci i młodzieży, organizowane od 2013 roku przez: Masters Tournament, United States Golf Association i PGA of America. 

 

 

Drive, Chip & Putt jest ogólnokrajowym konkursem dla młodych golfistów, którego celem jest rozwój gry poprzez skupienie się na trzech podstawowych umiejętnościach golfowych. Rejestracja do rozgrywek otwarta jest dla wszystkich dzieci w wieku 7-15 lat, a kwalifikacje lokalne dostępne są we wszystkich 50 stanach USA.

Poprzez wykorzystanie kreatywnego i konkurencyjnego ducha dziewcząt i chłopców Drive, Chip & Putt zapewnia początkującym, młodym golfistom możliwość rywalizacji z rówieśnikami w kwalifikacjach w całym kraju.

Uczestnicy, którzy awansują poprzez lokalne, subregionalne i regionalne kwalifikacje w poszczególnych kategoriach wiekowych, wśród dziewcząt i chłopców, zdobywają miejsce w finale krajowym.

Wielki Finał odbywa się w słynnym Augusta National Golf Club, w niedzielę przed Turniejem Masters. Finał  transmitowany jest na żywo przez Golf Channel.

 

PREMIERA relacji z Drive, Chip & Putt 2022 w niedzielę 22 maja, od godziny 16.00

Komentuje: Jacek Person.

 

Napisała: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni